Stradom House: Spotkanie historii i współczesności w sercu Krakowa

0
703
Fot.: Materiały prasowe Stradom House, Autograph Collection

W Krakowie, jednym z najważniejszych centrów kulturowych i turystycznych Polski, powstało nowe miejsce, które z pewnością zainteresuje entuzjastów dobrej kuchni i wyrafinowanego designu, Stradom House, Autograph Collection.

Obiekt zainaugurował swoją działalność 18 kwietnia 2023 roku, w zabytkowym budynku, którego historia sięga XIV wieku. Przestrzeń, która przez lata była niedostępna dla publiczności, po starannej renowacji odkrywa swój urok przed gośćmi i mieszkańcami Krakowa. Detale architektoniczne, w tym przepiękne freski i liczne elementy historyczne, czynią wizytę w Stradom House ciekawym doświadczeniem. Inwestorem obiektu jest Angel Poland Group.

Fot.: Materiały prasowe Stradom House, Autograph Collection

Stradom House to 5-gwiazdkowy hotel marki Autograph Collection, wchodzącej w skład sieci Marriott International. To 125 pokoi, których design nawiązuje do krakowskiego dziedzictwa i modernizmu z początku XX wieku. Wśród nich wyróżnia się Chapel Loft – apartament o powierzchni 155 m kw., z własną kuchnią, fortepianem i kolekcją winyli, z którego rozciąga się widok na Stare Miasto.

Fot.: Materiały prasowe Stradom House, Autograph Collection

Dla smakoszy, hotel oferuje dwie restauracje – Gaia i John Dory, serwujące kuchnię śródziemnomorską oraz owoce morza. Wyjątkowe wrażenia zapewnia również klub Hedwig’s, mieszczący się w monumentalnym, barokowym wnętrzu dawnej, zdesakralizowanej kaplicy.

Stradom House, chcąc wpisać się w życie miasta, zamierza być nie tylko miejscem noclegowym, ale także centrum wymiany doświadczeń, emocji i myśli. „Chcemy przede wszystkim łączyć ludzi – pokazywać ich pasje, energie, talenty” – podkreśla Lionel Valla, General Manager Stradom House.

Obiekt oferuje również możliwość holistycznego relaksu w strefie wellness SÓL, gdzie goście mogą skorzystać z gamy naturalnych kosmetyków i zabiegów inspirowanych tradycjami regionu.

Stradom House stawia na budowanie społeczności poprzez swoje klub członkowskiego – Stradom House Membership Club. Dla jego członków przewidziane są liczne benefity, w tym dostęp do strefy SÓL wellness, basenu i siłowni, przywileje w restauracjach oraz klubie, najatrakcyjniejsze ceny w przypadku bezpośrednich rezerwacji pokoi oraz możliwość skorzystania z usługi Concierge. Membership Club ma także oferować kalendarz wydarzeń specjalnych, obejmujących warsztaty, spotkania z uznanymi osobowościami czy aktywności sportowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.