HorecaPro – profesjonaliści dla profesjonalistów

0
623
Fot.: Materiały prasowe HorecaPro

Praca w gastronomii jest bardzo zróżnicowana i wymagająca. Szybkie tempo, duża liczba obowiązków, często wykonywanie kilku zadań jednocześnie bez chwili przerwy. Bez względu na to, czy pracuje się w kuchni, stoi przy barze czy obsługuje na sali, bardzo istotny jest komfort i swoboda ruchów.

Marka HorecaPro rozumie to jak nikt inny, dlatego już od lat dostarcza polskim pracownikom gastronomii odzież najwyższej jakości od światowych producentów. W jej sklepie internetowym znajdziecie bluzy kucharskie, spodnie, fartuchy, zapaski i wiele innych od renomowanych brandów takich jak Bragard czy Chef Works.

HorecaPro sprowadza na polski rynek to, co najlepsze: na bieżąco śledzi trendy, ma dostęp do najnowszych ofert światowych producentów i skrupulatnie wybiera te produkty, które najlepiej posłużą jej klientom. Dzięki temu w sklepie internetowym tej firmy znajdziecie szeroki wybór odzieży gastronomicznej w przeróżnych wariantach kolorystycznych i rozmiarowych, o zróżnicowanych funkcjonalnościach, fasonach, tkaninach i zastosowaniach. Wszystko po to, by pracownicy barów, restauracji czy hoteli mogli wykonywać swoje zadania komfortowo – nosząc odzież, która dostosowuje się do nich i ich tempa pracy.

Całą ofertę HorecaPro możecie przejrzeć tu: www.salonhoreca.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.