Ruszyły zapisy na Hotel Marketing Conference 2023

0
824
Fot.: Materiały prasowe Profitroom

W Poznaniu odbędzie się kolejna, już IX edycja Hotel Marketing Conference (HMC) – wydarzenia organizowanego przez Profitroom, dostawcę technologii rezerwacyjnych i stron www dla hoteli. HMC to miejsce, gdzie spotykają się menedżerowie hoteli, profesjonaliści z branży i eksperci marketingu hotelowego. Konferencja jest zaplanowana na dni 26-27 października 2023 roku.

Hotel Marketing Conference stanowi platformę do dyskusji na temat najnowszych trendów i strategii w zakresie marketingu, sprzedaży, promocji i zarządzania hotelami. Temat przewodni tegorocznej edycji to „Endless Possibilities”.

“Ideą HMC zawsze było bezpłatne szerzenie wiedzy dla wszystkich hotelarzy. Dlatego jak w latach ubiegłych zdecydowaliśmy się na łączoną formułę, która pozwoli na udział w konferencji wszystkim zainteresowanym, z każdego miejsca na świecie. Zwłaszcza pracownikom hoteli, którzy muszą zostać na posterunku” – powiedział Arkadiusz Czerwiński, organizator Hotel Marketing Conference.

Podczas HMC 2023 uczestnicy będą mogli uczestniczyć w prelekcjach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów oraz panelach dyskusyjnych. W trakcie konferencji odbędzie się również Simply More Party – impreza integracyjna dla uczestników.

Nowością w programie IX edycji konferencji są warsztaty Masterclass, które będą prowadzone podczas drugiego dnia wydarzenia. Uczestnicy podczas tych sesji zdobędą praktyczne narzędzia, które mogą przyczynić się do rozwoju ich biznesu. Warsztaty będą prowadzone w pięciu blokach tematycznych: marketing, revenue management, social media, sprzedaż i przywództwo.

„HMC 2023 to wyjątkowa okazja dla wszystkich profesjonalistów związanych z branżą hotelarską. Nasza konferencja jest miejscem, gdzie najnowsze trendy, strategie i narzędzia są przedstawiane przez ekspertów, którzy odnoszą sukcesy w swoich dziedzinach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału i odkrycia Endless Possibilities, które niesie ze sobą tegoroczna edycja Hotel Marketing Conference” – powiedział Arkadiusz Czerwiński, organizator Hotel Marketing Conference.

Rejestracja na Hotel Marketing Conference 2023 jest już otwarta. Wydarzenie odbędzie się w Sali Ziemi, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale uczestnictwo jest również możliwe online. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy zalecają wczesną rejestrację. Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie http://hotel-marketing.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.