Restauracja Przyjazna Dzieciom, czyli jak zmienić nawyki żywieniowe pociech

0
732
Restauracja Przyjazna Dzieciom to akcja zainicjowana przez Gastronomiczną Grupę Zakupową Horeca GGZ. Jej zwieńczeniem będzie wydanie przewodnika rekomendującego restauracje, w których mile widziani są nawet najmniejsi klienci. 

Głównym celem inicjodawców akcji jest stworzenie listy miejsc, do których rodzice mogą bez obawy wybrać się na posiłek z maluchami, przedszkolakami, czy nastolatkami. Weryfikacja menu i otoczenia pomoże w planowaniu rodzinnych wyjść do najsmaczniejszych, najzdrowszych i najprzyjemniejszych lokali. Do akcji udało się już zaprosić znanych rodziców: Tomasza Jakubiaka („Ugotuj mi Tato”), Odetę Moro (Fundacja „szczęśliwe macierzyństwo”) oraz Joannę Jakubiak („Zaufana Niania”).

Do programu będą mogły przystąpić wszystkie restauracje, które spełniają odpowiednie wymagania, tj. posiadają menu dedykowane dzieciom (ale nie nuggetsy z frytkarni czy spaghetti bolońskie), kąciki dla najmłodszych, specjalne sztućce, przewijarki w toaletach, krzesełka itp. Jeśli jednak któryś z punktów nie zostanie zrealizowany, o ukazaniu się w przewodniku będą decydować indywidualnie rozmowy z danym restauratorem.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie internetowej akcji

Restauracja Przyjazna Dzieciom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.