Radisson Collection w Warszawie zmienił właściciela

0
1506

Europa Capital sprzedała hotel przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie funduszowi Wenaas Hotels Europe, który należy do grupy inwestycyjnej z Norwegii – Wenaasgruppen.

Mimo zmian obiekt będzie nadal obsługiwany przez Radisson Hospitality AB na podstawie obowiązującej umowy o zarządzanie.

Ten pięciogwiazdkowy hotel przeszedł modernizację. W tej chwili oferuje 311 pokoi i apartamentów. Goście mogą skorzystać z mieszczącej się na parterze restauracji Essence. Za całą renowację i modernizację hotelu odpowiadała firma WX Management Services.

Po zakończeniu remontu i ponownym otwarciu hotelu w czerwcu tego roku, uwzględniliśmy tę sprzedaż w planie biznesowym. Przejęliśmy aktywo w 2017 r., odkrywając potencjał Warszawy jako destynacji dla osób podróżujących w interesach i turystów, a dzięki naszej wiedzy specjalistycznej w zakresie zarządzania aktywami zapewniamy naszym inwestorom doskonałe zwroty – komentuje James Pennington, Director Europa Capital – czytamy na www.propertynews.pl.

Warto dodać, że to druga, po sprzedaży Hotelu Sobieski w 2010 roku, transakcja hotelowa zawarta między Europa Capital i Wenaasgruppen.

Inwestujemy we wszystkich sektorach rynku nieruchomości w Polsce od około dwudziestu lat i nadal wierzymy, że PKB, rynek pracy i wzrost znaczenia turystyki utrzymają tendencję wzrostową – mówi Robert Martin, Partner w Europa Capital.

 Fot. https://www.facebook.com/RadissonCollectionHotelWarsaw/photos/a.179711108713404/2937056529645501/?type=3&theater

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.