Prezes PHH przyjął zaproszenie do programu Horeca TV!

0
208

Dostaliśmy właśnie informację, że prezes PHH przyjął nasze zaproszenie do programu na żywo w ramach Horeca TV!

Zgodnie z otrzymaną wiadomością zaproponowano, aby nagranie odbyło się online w dniu 20 kwietnia podczas organizowanej przez nas konferencji Hotel Meeting Online. Transmisja odbyłaby się na otwartym kanale, aby była dostępna także dla osób nieuczestniczących w wydarzeniu.

Poproszono nas o przygotowanie pytań, do których będzie potrzeba przygotowania danych finansowych. Przedstawimy także główne wątki rozmowy, które nas interesują. PHH wydało także zgodę na formułę live, podczas której widzowie będą mogli w komentarzach zadawać swoje pytania.

Reklama

Cały program zaplanowano na godzinę, jednak zaznaczono, że jeśli będzie taka potrzeba to prezes będzie dostępny dla widzów, aż do wyczerpania pytań. Zachęcamy zatem do zapisania w kalendarzu tego wydarzenia, które zapewne przełamie postrzeganie holdingu i korzystnie wpłynie na oczyszczenie sytuacji i rozwieje niejasności, które w ostatnim czasie narosły.

Jeśli macie swoje pytania do prezesa PHH, prosimy o ich przesyłanie na nasz adres [email protected] z dopiskiem czy mamy je zadać anonimowo.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!