Polacy jako pierwsi zorganizowali takie wydarzenie!

0
845

Letnia edycja hotelowego Business Speed Dating Online to pierwsze takie wydarzenie w Polsce. To nowatorskie rozwiązanie jest doskonałym sposobem na spotkanie się kilkudziesięciu dostawców produktów i usług dla branży hotelowej, z osobami, które uczestniczą w procesie zakupowym. Patronat na wydarzeniem sprawuje Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego – IGHP.

Dzięki temu rozwiązaniu kupcy maksymalnie oszczędzają swój czas, uaktualnią ceny i oferty, a także, co bardzo istotne poznają produkty, które pozwolą na dostosowanie obiektów do aktualnych obostrzeń sanitarnych. Dla dostawców to szansa na przeprowadzenie w jednym miejscu kilkudziesięciu spotkań i  przedstawienie swojej oferty.

Pierwsza edycja hotelowego Business Speed Dating Online zgromadziła kilkudziesięciu kupców i dostawców, co w sumie pozwoliło na przeprowadzenie kilkuset spotkań. My już przygotowujemy się do kolejnej edycji, którą zaplanowaliśmy na październik. A w listopadzie jesienna odsłona Hotel Meeting Online, na którą już Państwa zapraszamy.

Kupcy w spotkaniach biorą udział BEZPŁATNIE! Warto zgłosić się już dziś. Zaznaczamy, że w spotkaniach mogą wziąć udział osoby odpowiedzialne za proces zakupowy. To bardzo duża oszczędność czasu, a dodatkowo możliwość zdobycia nowego doświadczenia w tego typu spotkaniach w zupełnie innej formie niż dotychczas. Prosimy, aby zgłoszenia przesyłać na adres [email protected] lub poprzez formularz kontaktowy na portalu horecabc.pl.

Przedstawicieli firm zainteresowanych ofertą prezentacji swoich produktów i usług zapraszamy do kontaktu: [email protected]  lub lub poprzez formularz kontaktowy na portalu horecabc.pl.

PARTNER STRATEGICZNY:

PARTNERZY:

 

PATRONAT BRANŻOWY:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.