Podsumowanie akcji charytatywnej Elfy SBE

0
913

We wtorek 10 grudnia w warszawskim Klubie Stodoła, miało miejsce świąteczne wydarzenie – gala charytatywna dziewiątej już edycji Elfów SBE. Jak na prawdziwe elfy przystało, i w tym roku pomocnicy Świętego Mikołaja nie zawiedli i tłumnie zjawili się, by wesprzeć potrzebujące dzieci. „Zaczynamy mocnym uderzeniem, tak naprawdę cały rok pomagania” – zaznacza Żaneta Berus, Członek Zarządu SBE

W ramach 9. edycji programu pomoc otrzymały dwa ośrodki: Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku oraz Dom dla Dziecka Keja w Biskupcu. Dzięki zaangażowaniu i szczodrości gości i partnerów udało się spełnić marzenia szesnaściorga dzieci, które otrzymały spersonalizowane prezenty, pomoc dla przyszłych rodziców z Domu dla Dziecka w Biskupcu i wsparcie ośrodka w Otwocku.  Dodatkowo, w tym roku po raz pierwszy firmy z branży eventowej podjęły się nowego zadania. Kilka słów o tym projekcie powiedziała Renata Razmuk, Członek Zarządu SBE, Event Designer SC Event Design „Nowością , która zaistnieje w tym roku jest akcja wolontariacka (…) będziemy remontować jeden z ośrodków. Odmalowywać ściany, kłaść podłogi, montować gniazdka, czyli to co eventowcy potrafią najlepiej robić podczas eventu. Montaże są naszym chlebem powszednim.”

O oprawę wydarzenia zadbały firmy z branży MICE. Kultowy klub Stodoła zmienił się na jeden wieczór w krainę Świętego Mikołaja. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie katowicka firma Event Solutions Center, która dzięki technice i oświetleniu stworzyła magiczny klimat. Scenografia eventowa zbudowana przez SC Event Design odzwierciadlała ducha świąt. Meble w strefie Mikołaja dostarczył RENTDESIGN. Strefa bufetowa i wyposażenie przestrzeni to dzieło Colors of Design. Jedzeniem ugościła Empresa Cetering, a o napoje i drinki zadbał Event Kate. Nad oprawą filmową czuwał IMS Events. Pamiątki w postaci fotografii zapewniło Hejo Studio.

„Pracując w branży eventowej, wiemy o tym, że przez właśnie event możemy realizować cele organizacji takiego wydarzenia jak Elfy Stowarzyszenia Branży Eventowej, podczas którego możemy przynosić prezenty dla tych, którzy tego naprawdę potrzebują. W naszym przypadku jest to młode pokolenie. Są to dzieci, niemowlaki, czyli takie dzieciaki, które chcą dostrzec dobro we wszechświecie i tym, co ich otacza” –  powiedziała o akcji Elfy Dagmara Chmielewska, Dyrektor Zarządzająca SBE.

„Galę charytatywną Elfy SBE 2019 wsparli swoją obecnością niesamowici artyści. Część artystyczną otworzyła Ana z Galitsyna Art Group, która malując za pomocą piasku i śniegu stworzyła wspaniałe widowisko. Adrian Pruski z Justedishow swoimi sztuczkami kompletnie nas zaczarował. Do bólu brzucha (oczywiście ze śmiechu) doprowadził nas niezawodny Bilguun Ariunbaatar ze swoim programem rozrywkowym”

„Jestem dumna, że od blisko dekady możemy dzielić się dobrem, wywoływać uśmiech, nieść nadzieję. Dziękuje gorąco wszystkim osobom, firmom, artystom, którzy zaangażowali się w 9. edycję Elfów SBE. Bez tej pomocy nie byłoby możliwe tak kompleksowe niesienie pomocy Interwencyjnemu Ośrodkowi Preadopcyjnemu w Otwocku oraz Keja Dom dla Dziecka w Biskupcu. Elfy pokazują, że nie zatraciliśmy tego, co najważniejsze: otwartości na drugiego człowieka, potrzeby pomagania, dzielenia się dobrem” – mówi Marta Chmielewska, Prezes SBE.

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.