Anna Widacka Zastępczynią Dyrektora Hotelu Belvedere Resort & SPA Zakopane

0
454
Fot.: Facebook: Hotel Belvedere Resort & SPA Zakopane

Pewne zmiany personalne zaszły niedawno w zakopiańskim Hotelu Belvedere. Anna Widacka, która wcześniej zajmowała stanowisko Dyrektora ds. hotelowych, awansowała na pozycję Zastępczyni Dyrektora Generalnego. Wydaje się, że jej zamiłowanie do hotelarstwa i doświadczenie w branży sprawiają, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Anna Widacka zna Hotel Belvedere jak mało kto. Podczas swojej 19-letniej kariery pracowała na różnych stanowiskach, dzięki czemu doskonale wie, z jakimi zadaniami zmagają się na co dzień inni pracownicy. Hotelowi znajomi opisują ją jako osobę cierpliwą wyrozumiałą i spokojną, która jednocześnie dzięki swojej energii sprawia, że ludzie wokół promienieją. To właśnie ludzie są dla niej najważniejsi.

,,Z każdej opowieści Ani konsekwentnie wyłania się jedno słowo – “ludzie”. Jednym z największych wyzwań i celów, po które kroczy z szerokim uśmiechem na twarzy i entuzjastycznym błyskiem w oku jest (s)tworzenie pracownikom najlepszych z możliwych warunków – aby czuli satysfakcję, byli zmotywowani do sięgania po więcej i cieszyło ich to, czym się zajmują” – piszą o nowej Zastępczyni Dyrektora Generalnego przedstawiciele Hotelu Belvedere.

Reklama

Anna Widacka uwielbia obserwować gości hotelowych, którzy spędzają w ich obiekcie piękne, rodzinne chwile. Uśmiech na ich twarzach uważa za efekt pracy wszystkich osób tworzących przyjazną atmosferę w hotelu.

Pasja i zamiłowanie do tego, co się robi są jednymi z najważniejszych aspektów w pracy. Annie Widackiej na pewno tego nie brakuje, czego potwierdzeniem jest jej sukcesywne wspinanie się po szczeblach hotelarskiej kariery.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!