Piotr Baran nowym Dyrektorem Generalnym Hotelu Belmonte w Krynicy – Zdroju.

0
3215
Fot.: Materiały prasowe Belmonte Hotel

Piotr Baran związany przez ostatnie lata z Puro Hotels objął stanowisko Dyrektora Generalnego w pięciogwiazdkowym Hotelu Belmonte w Krynicy- Zdroju.

W branży hotelarskiej od ponad 20 lat. Przygodę z hotelarstwem rozpoczynał w USA, po powrocie do Polski, zdobywał doświadczenie zawodowe w hotelach należących do polskich, jak i międzynarodowych sieci m.in. IHG, Best Western, Vienna House, Qubus Hotels oraz Puro Hotels. Rozpoczynając od działów operacyjnych, poznawał specyfikę pracy między innymi recepcji czy rezerwacji we wrocławskim Holiday Inn. Następnie przez długi czas związany z działami sprzedaży. Od 10 lat zarządzał sprzedażą w Puro Hotels, a przez ostatnie 12 miesięcy pełnił funkcję Z-cy Regionalnego Dyrektora Sprzedaży. Wprowadzał na krakowski rynek Hotel Puro Kraków Stare Miasto oraz Puro Kraków Kazimierz. Posiada bardzo duże doświadczenie w procesie pre-openingu. Absolwent studiów podyplomowych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz w Akademii Leona Koźmińskiego.

Jako jedyny obiekt 5-cio gwiazdkowy w Krynicy-Zdroju chcemy promować region jako doskonały dla organizacji różnego rodzaju spotkań branży MICE. Krynica jak dotąd postrzegana jako destynacja głównie resortowa, daje wiele wspaniałych możliwości tworzenia integracji biznesowej. – mówi Piotr Baran. Hotel Belmonte stworzył również doskonałe możliwości obiektowe, oddając do dyspozycji gości profesjonalne i nowoczesne centrum biznesowe z 4 salami konferencyjnymi i 6 salkami warsztatowymi. Największa sala to 411m2. Do tego baza noclegowa składająca się z 251 pokoi – dodaje.

Piotr Baran zastąpi na stanowisku Arkadiusza Labuddę, który był odpowiedzialny za pre-opening hotelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.