Pasi Dostawa dostępna w Opolu 

0
113

Kultowe burgery Pasibusa będą dostarczane w Opolu wprost do domu za pomocą Pasi Dostawy już od 16 stycznia 2021 r. Z tej okazji lokalna restauracja popularnej sieci burgerowni przygotowała specjalną ofertę dla wszystkich opolskich pasibrzuchów. 

Opole tęskniło za pysznymi burgerami, więc Pasibus postarał się o rychły powrót do Solaris Center. Jednocześnie uruchamiamy naszą autorską Pasi Dostawę, tak by każdy mógł raczyć się burgerem we własnym domostwie – tłumaczy Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa.

Pasi Dostawa, czyli usługa własnej dostawy Pasibusa, została uruchomiona pod koniec kwietnia 2020 r. we Wrocławiu, a na początku maja ub. r. w Katowicach. W listopadzie usługa była dostępna już w 11 restauracjach sieci. Oferowana jest w wydzielonych strefach we Wrocławiu (lokale działające w centrach: Arkady, Ruska, Magnolia, Pasaż, Aleja Bielany), Poznaniu, Łodzi, Warszawie (Galeria Młociny), Bydgoszczy oraz Szczecinie, a od soboty, 16 stycznia 2021 r. także w Opolu.

Reklama

Klienci, którzy chcą otrzymać zamówienie wprost do domu, mają do wyboru wszystkie pozycie ze standardowego menu danego lokalu. Pyszne i aromatyczne burgery dostarczane są do klientów samochodami, a we Wrocławiu sieć testuje także rowery elektryczne.

Wraz z uruchomieniem Pasi Dostawy opolski lokal Pasibusa zacznie ponownie działać po tymczasowym zamknięciu związanym z wprowadzonymi ograniczeniami w funkcjonowaniu restauracji w Polsce i oferować burgery tylko na wynos lub w dostawie. Na start Pasi Dostawy lokal przygotował specjalną promocję dla Opolan – 20% rabatu na całe zamówienie w dostawie od 16 do 19 stycznia br.

Koszt usługi zależny jest od lokalizacji, a także odległości od restauracji, która realizuje zamówienie. W pozostałych działających lokalach Pasibusa w całej Polsce dostawa możliwa jest dzięki współpracy z zewnętrznymi partnerami. We wszystkich otwartych restauracjach sieci możliwy jest także odbiór osobisty.

Zamówienia w ramach Pasi Dostawy można składać na stronie www.pasidostawa.pl.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.