Pasi Dostawa dostępna w Opolu 

0
693

Kultowe burgery Pasibusa będą dostarczane w Opolu wprost do domu za pomocą Pasi Dostawy już od 16 stycznia 2021 r. Z tej okazji lokalna restauracja popularnej sieci burgerowni przygotowała specjalną ofertę dla wszystkich opolskich pasibrzuchów. 

Opole tęskniło za pysznymi burgerami, więc Pasibus postarał się o rychły powrót do Solaris Center. Jednocześnie uruchamiamy naszą autorską Pasi Dostawę, tak by każdy mógł raczyć się burgerem we własnym domostwie – tłumaczy Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa.

Pasi Dostawa, czyli usługa własnej dostawy Pasibusa, została uruchomiona pod koniec kwietnia 2020 r. we Wrocławiu, a na początku maja ub. r. w Katowicach. W listopadzie usługa była dostępna już w 11 restauracjach sieci. Oferowana jest w wydzielonych strefach we Wrocławiu (lokale działające w centrach: Arkady, Ruska, Magnolia, Pasaż, Aleja Bielany), Poznaniu, Łodzi, Warszawie (Galeria Młociny), Bydgoszczy oraz Szczecinie, a od soboty, 16 stycznia 2021 r. także w Opolu.

Klienci, którzy chcą otrzymać zamówienie wprost do domu, mają do wyboru wszystkie pozycie ze standardowego menu danego lokalu. Pyszne i aromatyczne burgery dostarczane są do klientów samochodami, a we Wrocławiu sieć testuje także rowery elektryczne.

Wraz z uruchomieniem Pasi Dostawy opolski lokal Pasibusa zacznie ponownie działać po tymczasowym zamknięciu związanym z wprowadzonymi ograniczeniami w funkcjonowaniu restauracji w Polsce i oferować burgery tylko na wynos lub w dostawie. Na start Pasi Dostawy lokal przygotował specjalną promocję dla Opolan – 20% rabatu na całe zamówienie w dostawie od 16 do 19 stycznia br.

Koszt usługi zależny jest od lokalizacji, a także odległości od restauracji, która realizuje zamówienie. W pozostałych działających lokalach Pasibusa w całej Polsce dostawa możliwa jest dzięki współpracy z zewnętrznymi partnerami. We wszystkich otwartych restauracjach sieci możliwy jest także odbiór osobisty.

Zamówienia w ramach Pasi Dostawy można składać na stronie www.pasidostawa.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.