Ozonowanie.com dołącza do najlepszych dostawców BSD Online

1
792

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym w Polsce spotkaniu biznesowym relacji kupiec/dostawca w formie online. Letnia edycja wydarzenia wystartuje 28 lipca we wtorek i potrwa do środy. To nowatorskie rozwiązanie jest doskonałym sposobem na spotkanie się kilkudziesięciu dostawców produktów i usług dla branży hotelowej, z osobami, które uczestniczą w procesie zakupowym. Do uczestników wydarzenia dołączyła firma Ozonowanie.com.

Firma Ozonowanie.com posiada w swej ofercie urządzenia, jakimi są generatory ozonu, które wykorzystuje do realizacji  usług, w skład których wchodzi m.in. profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń.

Obecnie firma dysponuje ok. 250 generatorami ozonu ulokowanymi w oddziałach w największych miastach Polski. Grupa cały czas inwestuje w nowe, coraz wydajniejsze urządzenia oraz rozszerza swój zasięg. Dzięki temu może zaproponować  Klientom profesjonalną usługę w niskiej cenie. Obecnie posiada swoje oddziały we wszystkich miastach wojewódzkich oraz przedstawicielstwa w kilkudziesięciu mniejszych miastach.

Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz poprzez formularz. To doskonała okazja, aby mimo skomplikowanej sytuacji spowodowanej koronawirusem podtrzymać, a nawet nawiązać nowe kontakty biznesowe. 

Patronat na wydarzeniem sprawuje Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego – IGHP.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.