Jak profesjonalnie budować relacje z dostawcami (podcast)

0
749
Zapraszamy do wysłuchania premierowej audycji z cyklu „Professional Buyer”, w której Piotr Nowak, Dyrektor Operacyjny w firmie Blikle, opowiedział między innymi o tym, jak profesjonalnie budować relacje z dostawcami produktów i usług, a także zdradził, co leży u podłoża jego triumfu w prestiżowym konkursie organizowanym w ramach branżowej konferencji Gastro Meeting.

Piotr Nowak od października tego roku piastuje stanowisko Dyrektora Operacyjnego w firmie Blikle, która już od blisko 150 lat z powodzeniem konkuruje na krajowym rynku cukiernio-kawiarni. Podczas jesiennej konferencji Gastro Meeting Businesswoman Edition zdaniem dostawców wykazał się największym profesjonalizmem w błyskawicznych spotkaniach biznesowych, co zapewniło mu tytuł Professional Buyer i nagrodę pieniężną 5000 PLN.

Na zdjęciu od lewej: Rafał Krzycki – wydawca Horeca Radio, Piotr Nowak – Dyrektor Operacyjny w Blikle i Anna Pycińska – Marketing Manager w Rational AG

W grudniu Piotr Nowak uczestniczył w pierwszym wydaniu audycji z cyklu „Professional Buyer”, w której m.in. podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat formuły Business Speed Dating.

„Klucz to być sobą i z szacunkiem podchodzić do osoby, która chce ze mną porozmawiać i przedstawić mi ofertę. Byłem pierwszy raz na tego typu randkach biznesowych i przyznam szczerze, że jestem tą formułą zachwycony! […] Niektórzy partnerzy byli nawet zaskoczeni, że możemy być zainteresowani ich produktem, choć my do tej pory nawet nie wiedzieliśmy, że oni coś takiego mają w swojej ofercie.”

Piotr Nowak, Dyrektor Operacyjny w firmie Blikle

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.