Otwarcie hoteli w reżimie sanitarnym od 15 lutego?

0
1033

Z nieoficjalnych informacji Polsat News wynika, że od poniedziałku, 15 lutego otwarte zostaną hotele. Ma to być kolejny etap luzowania obostrzeń. Będą one funkcjonować z ograniczeniami i w reżimie sanitarnym. Kwestia ta ma być jednym z tematów środowego spotkania prezydenta Andrzeja Dudy i wicepremiera Jarosława Gowina. Oficjalnie decyzja ma zostać ogłoszona w piątek.

Ostatnio wprowadzony etap luzowania obostrzeń zakłada, że od poniedziałku, 1 lutego, otwarte mogą być galerie handlowe czy muzea. Zniesiono także godziny dla seniorów. Hotelarze mówią jednak o ciągłym o chaosie komunikacyjnym, dyskryminacji branży i niewypełnianiu obietnic.

Z nieoficjalnych informacji Polsat News wynika, że ta sytuacja może się zmienić już od poniedziałku 15 lutego. Wtedy nastąpić może odmrożenie branży hotelarskiej. Decyzja ma zostać ogłoszona przez rząd w najbliższy piątek.

Reklama

Czy luzowanie obostrzeń będzie pełne czy też w ograniczonym zakresie, np. hotele będą mogły przyjmować tylko podróżujących służbowo i wykorzystywać maksymalnie 25%-50% swoich pokoi? O tym mamy dowiedzieć się dopiero pod koniec tygodnia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.