Otwarcie hoteli w reżimie sanitarnym od 15 lutego?

0
1711

Z nieoficjalnych informacji Polsat News wynika, że od poniedziałku, 15 lutego otwarte zostaną hotele. Ma to być kolejny etap luzowania obostrzeń. Będą one funkcjonować z ograniczeniami i w reżimie sanitarnym. Kwestia ta ma być jednym z tematów środowego spotkania prezydenta Andrzeja Dudy i wicepremiera Jarosława Gowina. Oficjalnie decyzja ma zostać ogłoszona w piątek.

Ostatnio wprowadzony etap luzowania obostrzeń zakłada, że od poniedziałku, 1 lutego, otwarte mogą być galerie handlowe czy muzea. Zniesiono także godziny dla seniorów. Hotelarze mówią jednak o ciągłym o chaosie komunikacyjnym, dyskryminacji branży i niewypełnianiu obietnic.

Z nieoficjalnych informacji Polsat News wynika, że ta sytuacja może się zmienić już od poniedziałku 15 lutego. Wtedy nastąpić może odmrożenie branży hotelarskiej. Decyzja ma zostać ogłoszona przez rząd w najbliższy piątek.

Czy luzowanie obostrzeń będzie pełne czy też w ograniczonym zakresie, np. hotele będą mogły przyjmować tylko podróżujących służbowo i wykorzystywać maksymalnie 25%-50% swoich pokoi? O tym mamy dowiedzieć się dopiero pod koniec tygodnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.