Śniadania – trochę inspiracji

0
1303

Inspiracją do stworzenia cyklu o śniadaniach w hotelu była dyskusja na grupie dyskusyjnej gdzie kilka osób podzieliło się zdjęciami z otrzymanych rano posiłków. W komentarzach wiele osób pokazało przykłady ze swoich obiektów, które powinny być natchnieniem dla innych.

Ta część będzie krótka, za to z kilkoma zdjęciami i opisem z konkretnego obiektu. Nie zachęcamy do robienia wiernej kopii tego pomysłu, choć jest świetny, ale potraktowania tego jako podpowiedzi, która pomoże Wam stworzyć swój wyróżnik i zaskoczyć gości. Jeśli Wam się to uda, to napewno wielu z nich będzie do Was wracało z tego powodu, a także będą się dzielić zdjęciami w sieci. A to przecież najlepsza forma rekomendacji.

Dziś zapraszamy Was do HT HouseBoat czyli Domków na Wodzie w Mielnie. Patrycja Wlizło, kierownik marketingu w kilku słowach zgodziła się opowiedzieć o ich pomyśle oraz przesłała kilka zdjęć, które prezentujemy. Czytajcie opisy między zdjęciami.

„W domkach na wodzie HT Houseboats w Mielnie śniadania serwujemy do domków już od 4 latach. Nigdy nie mieliśmy bufetu i szczerze – nawet nie chcieliśmy :). Wyszliśmy z założenia, że przynoszone do domku śniadanie to jest rzecz dodana. I tak staraliśmy się, aby Goście też to odbierali – nawet specjalnie dla tych śniadań przyjeżdzali właśnie do nas.”

HT Houseboats, Domki na wodzie
HT Houseboats, Domki na wodzie

„Śniadania serwujemy na talerzach i staramy się ograniczyć plastik (zrezygnowaliśmy z dżemów, maseł i serków w opakowaniach) – jedynie ketchup i musztarda jest w saszetkach.”

HT Houseboats, Domki na wodzie
HT Houseboats, Domki na wodzie

„Jedzenie na ciepło podajemy w termosach. Śniadania podajemy o stałych godzinach 9 – 9:30. Goście mogą dodatkowo (odpłatnie) zamówić diety: wegańska, weteriańska, bez laktozy lub bez glutenu.”

HT Houseboats, Domki na wodzie
HT Houseboats, Domki na wodzie

„U nas nawet pieski i koty dostają przysmaki do śniadania :).”

HT Houseboats, Domki na wodzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.