Kraków Airport Hotel nagrodzony tytułem Solidny Pracodawca 2018!

0
237
To pierwsze wyróżnienie w obszarze Employer Branding dla młodej spółki Kraków Airport Hotel, które potwierdza rzetelną politykę personalną pozwalającą budować organizację opartą o klarowne zasady i cenne wartości.

Konkurs Solidny Pracodawca Roku wyłania najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych gwarantujących wysoki standard jakości zatrudnienia i rozwoju pracowników. Dla Kraków Airport Hotel, spółki zarządzającej hotelem Hilton Garden Inn Kraków Airport, jest to ogromne docenienie wysiłku włożonego w budowanie kompleksowej polityki personalnej, co w wymagającej branży hotelarskiej jest szczególnie trudne.

Przyznanie tytułu poparte jest oceną wielu obszarów, m.in.: wizerunek pracodawcy (wewnętrzny i zewnętrzny), świadczenia socjalne, dbałość o rozwój pracowników, system szkoleń jak i działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Analizie podlega także tworzenie warunków pracy, przestrzeganie prawa, prawidłowość i terminowość wypłat czy dynamika zatrudnienia w ciągu ostatnich lat.

Reklama

„Jest nam niezmiernie miło, że nasze starania w zapewnienie jak najlepszego miejsca pracy dla całego zespołu, a także dla współpracujących z nami pracowników firm zewnętrznych, zostały zauważone i docenione. Cieszymy, że dzięki temu wyróżnieniu będziemy mogli umacniać swoją pozycję wiarygodnego pracodawcy na krakowskim rynku pracy, a tym samym budować wizerunek firmy, z którą chce się pozostać na długie lata” – mówi Wioletta Świeczka, Kierownik Działu Personalnego.

Konkurs Solidny Pracodawca Roku od szesnastu lat organizowany jest przez spółkę Kowalski Pro-media (wydawcy m.in.: „Rzeczy o Biznesie” dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”). Nagroda Solidny Pracodawca Roku przyznawana jest przedsiębiorstwom, które kierują się dbałością o bezpieczeństwo oraz warunki pracy, jak również o rozwój pracowników. Laureatów wyłania kapituła powołana przez Redakcję „Rzeczy o Biznesie”, w skład której wchodzą przedstawiciele Redakcji oraz niezależni zewnętrzni eksperci. Kraków Airport Hotel jest jedną z nielicznych firm z branży hotelarskiej wyróżnionych tytułem Solidny Pracodawca Roku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.