Kraków Airport Hotel nagrodzony tytułem Solidny Pracodawca 2018!

0
1148
To pierwsze wyróżnienie w obszarze Employer Branding dla młodej spółki Kraków Airport Hotel, które potwierdza rzetelną politykę personalną pozwalającą budować organizację opartą o klarowne zasady i cenne wartości.

Konkurs Solidny Pracodawca Roku wyłania najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych gwarantujących wysoki standard jakości zatrudnienia i rozwoju pracowników. Dla Kraków Airport Hotel, spółki zarządzającej hotelem Hilton Garden Inn Kraków Airport, jest to ogromne docenienie wysiłku włożonego w budowanie kompleksowej polityki personalnej, co w wymagającej branży hotelarskiej jest szczególnie trudne.

Przyznanie tytułu poparte jest oceną wielu obszarów, m.in.: wizerunek pracodawcy (wewnętrzny i zewnętrzny), świadczenia socjalne, dbałość o rozwój pracowników, system szkoleń jak i działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Analizie podlega także tworzenie warunków pracy, przestrzeganie prawa, prawidłowość i terminowość wypłat czy dynamika zatrudnienia w ciągu ostatnich lat.

„Jest nam niezmiernie miło, że nasze starania w zapewnienie jak najlepszego miejsca pracy dla całego zespołu, a także dla współpracujących z nami pracowników firm zewnętrznych, zostały zauważone i docenione. Cieszymy, że dzięki temu wyróżnieniu będziemy mogli umacniać swoją pozycję wiarygodnego pracodawcy na krakowskim rynku pracy, a tym samym budować wizerunek firmy, z którą chce się pozostać na długie lata” – mówi Wioletta Świeczka, Kierownik Działu Personalnego.

Konkurs Solidny Pracodawca Roku od szesnastu lat organizowany jest przez spółkę Kowalski Pro-media (wydawcy m.in.: „Rzeczy o Biznesie” dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”). Nagroda Solidny Pracodawca Roku przyznawana jest przedsiębiorstwom, które kierują się dbałością o bezpieczeństwo oraz warunki pracy, jak również o rozwój pracowników. Laureatów wyłania kapituła powołana przez Redakcję „Rzeczy o Biznesie”, w skład której wchodzą przedstawiciele Redakcji oraz niezależni zewnętrzni eksperci. Kraków Airport Hotel jest jedną z nielicznych firm z branży hotelarskiej wyróżnionych tytułem Solidny Pracodawca Roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.