Nowa wakacyjna trasa LOT-u z Rzeszowa do Szczecina

0
921

Od 16 lipca LOT będzie obsługiwał nową trasę krajową łączącą Szczecin i Rzeszów. Tym samym czas podróży między miastami zajmie niespełna 1 godzinę i 30 minut. Wakacyjne rejsy między Szczecinem a Rzeszowem będą realizowane dwa razy w tygodniu Bombardierami Q400 LOT-u. Jest to już czwarte bezpośrednie połączenie międzyregionalne w siatce polskiego przewoźnika.

– Od 07 lipca pasażerowie mogą już kupić bilety na nowe połączenie LOT-u między Szczecinem a Rzeszowem. Na bieżąco dopasowujemy ofertę połączeń w taki sposób, aby odpowiadać na rosnący popyt na podróżowanie między nawet najbardziej odległymi punktami w kraju. Pokonanie trasy między Szczecinem a Rzeszowem zajmuje samochodem ok. 8 godzin – w zamian, dzięki nowemu połączeniu LOT-u pasażerowie spędzą w powietrzu zaledwie 1 godzinę i 30 minut. Dokładając koszty paliwa, będzie to nie tylko najszybszy, ale też najtańszy sposób transportu między województwem zachodniopomorskim a podkarpackim – mówi Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy
i z-ca dyrektora komunikacji korporacyjnej LOT-u.

Z początkiem czerwca LOT powrócił do wykonywania regularnych połączeń lotniczych zawieszonych w wyniku globalnej pandemii. W pierwszym etapie przewoźnik uruchomił szeroką ofertę rejsów krajowych, zapewniając tym samym pasażerom bezpośredni transport z Warszawy do Krakowa, Gdańska, Zielonej Góry, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Rzeszowa, a także z Krakowa do Gdańska, z Rzeszowa do Gdańska i z Krakowa do Olsztyna.  Od teraz LOT uzupełnił połączenie o kolejną trasę międzyregionalną Szczecin-Rzeszów, która będzie obsługiwana z częstotliwością dwóch rejsów tygodniowo zgodnie z następującym rozkładem:

LO3517 19:25 – 20:55 SZZ-RZE               poniedziałek, czwartek

LO3518 19:25 – 20:55 RZE-SZZ               poniedziałek, czwartek

Od 3 lipca polski przewoźnik oferuje możliwość podróżowania bezpośrednio z portów regionalnych zagranicę w ramach #LOTnaWakacje, a do obsługiwanych przez LOT portów krajowych dołączyły lotniska w Bydgoszczy, Lublinie i Katowicach. Tym samym w ofercie przewoźnika znajdują się połączenia realizowane z 11 portów regionalnych w Polsce.

Bilety na połączenia  na trasie Rzeszów-Szczecin są już dostępne są w sprzedaży. Ceny zaczynają się już od 99 PLN w jedną stronę bez bagażu. Obecny rozkład połączeń obowiązuje do 31 sierpnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.