Popularny hotel w Jastrzębiej Górze przechodzi transformację

0
2400
Obiekt konferencyjno-wypoczynkowy Primavera w Jastrzębiej Górze wciąż przechodzi metamorfozy i modyfikuje swoją ofertę. Niedawno oddano do użytku nową salę konferencyjną, a także rozpoczęto rozbudowę strefy SPA.

Znajdujący się w gminie Władysławowo obiekt oddalony jest zaledwie 100 metrów od linii brzegowej Bałtyku i posiada 216 pokoi, które mogą pomieścić do 600 gości. Najnowsza powierzchnia konferencyjna daje z kolei możliwość zorganizowania eventu nawet na 1200 osób. Sala wyposażona jest w najnowszy sprzęt multimedialny, klimatyzację oraz dostęp do internetu. Pomieszczenie jest idealnie przystosowane również do imprez bankietowych.

Źródło: biznes.primaveraspa.pl

Poza 15 salami bankietowo-konferencyjnymi Primavera dysponuje parkiem wodnym oraz bogatą ofertą Świata Saun, w skład którego wchodzą sauny sucha, różana, infrared, balia z zimna wodą i lodospad. Nietypową atrakcją podczas konferencji może być Rytuał Wieczornej Sauny z piciem pokrzywy, który cieszy się popularnością zwłaszcza w czwartki i soboty. Strefa SPA składa się łącznie z 16 gabinetów zabiegowych, w których można zażyć masażu, a nawet poddać się likwidacji cellulitu za pomocą najnowszych metod.

Primavera Jastrzębia Góra jest wielokrotnie nagradzaną marką i jednym z najpopularniejszych resortów wypoczynkowych nad polskim morzem. Przez wiele lat działalności obiekt wypracował sobie doskonałą opinię, a jego bogata oferta przyciąga coraz więcej osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.