Popularny hotel w Jastrzębiej Górze przechodzi transformację

0
1578
Obiekt konferencyjno-wypoczynkowy Primavera w Jastrzębiej Górze wciąż przechodzi metamorfozy i modyfikuje swoją ofertę. Niedawno oddano do użytku nową salę konferencyjną, a także rozpoczęto rozbudowę strefy SPA.

Znajdujący się w gminie Władysławowo obiekt oddalony jest zaledwie 100 metrów od linii brzegowej Bałtyku i posiada 216 pokoi, które mogą pomieścić do 600 gości. Najnowsza powierzchnia konferencyjna daje z kolei możliwość zorganizowania eventu nawet na 1200 osób. Sala wyposażona jest w najnowszy sprzęt multimedialny, klimatyzację oraz dostęp do internetu. Pomieszczenie jest idealnie przystosowane również do imprez bankietowych.

Reklama

Źródło: biznes.primaveraspa.pl

Poza 15 salami bankietowo-konferencyjnymi Primavera dysponuje parkiem wodnym oraz bogatą ofertą Świata Saun, w skład którego wchodzą sauny sucha, różana, infrared, balia z zimna wodą i lodospad. Nietypową atrakcją podczas konferencji może być Rytuał Wieczornej Sauny z piciem pokrzywy, który cieszy się popularnością zwłaszcza w czwartki i soboty. Strefa SPA składa się łącznie z 16 gabinetów zabiegowych, w których można zażyć masażu, a nawet poddać się likwidacji cellulitu za pomocą najnowszych metod.

Primavera Jastrzębia Góra jest wielokrotnie nagradzaną marką i jednym z najpopularniejszych resortów wypoczynkowych nad polskim morzem. Przez wiele lat działalności obiekt wypracował sobie doskonałą opinię, a jego bogata oferta przyciąga coraz więcej osób.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!