D-EDGE dostawcą systemu CRS nowej generacji do hoteli Accor

0
826

D-EDGE Hospitality Solutions, dostawca technologii dla hoteli w ponad 150 krajach, ogłosił, że został wybrany przez Accor jako dostawcę centralnego systemu rezerwacji (CRS) dla 5 300 hoteli na całym świecie.

Dzięki temu posunięciu Accor udostępni swoim hotelom wzbogaconą platformę – system CRS nowej generacji D-EDGE – która sprosta nowym wyzwaniom w branży hotelarskiej. Wszechstronny, a jednocześnie łatwy w obsłudze system centralnej rezerwacji D-EDGE umożliwia wdrożenie, a jednocześnie jest otwarty na cały ekosystem technologii hotelowych – systemy PMS, RMS, dystrybutorów i wszystkich przyszłych nowych graczy – oraz jest oparty na chmurze, co zapewnia maksymalną elastyczność.

D-EDGE open CRS jest jedynym systemem tego typu, który zapewnia bezpośrednią łączność z ponad 550 stronami trzecimi i dystrybutorami na całym świecie. Dzięki otwartemu interfejsowi API i specjalistycznej wiedzy w zakresie łączności, D-EDGE umożliwi sieci Accor wykorzystanie wszystkich możliwości dystrybucyjnych oraz zaoferowanie hotelom rozwiązań najlepiej dostosowanych do regionu, marki lub kategorii usług.

Floor Bleeker, Dyrektor ds. Technologii Grupy Accor
„Accor jest jedną z najbardziej dynamicznych dużych sieci hotelowych i pierwszą, która zdecydowała się na przyjęcie strategii multi-PMS. Ponieważ ekosystem i kanały dystrybucji ewoluują, chcemy zapewnić naszym hotelom przyszłościową, elastyczną i przyjazną dla użytkownika platformę. Jesteśmy przekonani, że system D-EDGE CRS, w który Accor dokonuje znacznych inwestycji, to najlepszy wybór, aby wesprzeć ich rozwój i zapewnić im niezbędną sprawność, konieczną do dostosowania się do szybko zmieniającego się otoczenia.”

Patrick Mendes, Dyrektor Handlowy Grupy Accor
„Celem jest, aby w najbliższej przyszłości hotele Accor stopniowo i bezproblemowo przechodziły z systemu TARS na system D-EDGE CRS. Unikalna w porównaniu z innymi systemami łączność, jaką zapewnia D-EDGE, pozwoli wszystkim hotelom Accor na maksymalne zwiększenie dystrybucji. Kolejną kluczową korzyścią jest łatwość obsługi platformy oraz fakt, że jest ona zorientowana na użytkownika. Jest to szczególnie ważne, ponieważ nasza branża boryka się obecnie ze znacznymi brakami kadrowymi, co sprawia, że łatwe i szybkie wdrożenie produktu ma kluczowe znaczenie dla efektywności biznesowej.”

D-EDGE, spółka w 100% zależna od Accor, jest obecnie operatorem platformy TARS i będzie stopniowo wdrażać system CRS nowej generacji we wszystkich hotelach Accor na całym świecie, zapewniając optymalną dystrybucję.

Pierre-Charles Grob, Dyrektor Generalny D-EDGE
„Cieszymy się, że możemy współpracować z Accor w celu kształtowania krajobrazu Hospitality Tech. Od momentu przekazania platformy TARS przez D-EDGE, nasze zespoły pracowały nad funkcjonalnym ulepszeniem naszej platformy, aby szybko dostarczyć nasz system CRS nowej generacji. Jest to również dobra wiadomość dla wszystkich naszych obecnych klientów, ponieważ w celu obsługi Accor wzbogacamy naszą platformę o wiele funkcji, które będą służyć wszystkim naszym klientom. Przyspieszy to realizację naszego planu działań z korzyścią dla całej społeczności hotelarskiej.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.