Wola Retro z restauracją CityBreak RestoBar

0
867

Należący do Develia S.A. biurowiec Wola Retro wzbogacił się o najemcę gastronomicznego. Powierzchnię blisko 330 mkw. zajęła Restauracja CityBreak RestoBar. Marka, znajdująca się w portfolio Gastromall Group, oferuje szeroki wybór śniadań, lunchy i deserów na wagę.

Wola Retro znajduje się w samym sercu Woli, dzielnicy, która stała się nowym centrum biznesowym Warszawy. Budynek o łącznej powierzchni 25 500 mkw. został oddany do użytkowania w lipcu 2019 roku. Teraz zyskał ważnego najemcę gastronomicznego – restaurację CityBreak RestoBar.

Nowo otwarty lokal wyposażony został w 90 miejsc siedzących. Odwiedzający znajdą w nim  również wydzieloną strefę livecooking oraz stację dań mącznych. Restauracja należąca do Gastromall Group  pozwala na komponowanie własnych posiłków, zarówno na ciepło, jak i zimno w stałej cenie za 100 gramów.

Lokal CityBreak RestoBar zapewni pracownikom Wola Retro usługi gastronomiczne na najwyższym poziomie. Restauracja posiada bogate menu śniadaniowe, również w formie bufetów. Jest też miejscem idealnym zarówno na lunch, jak i mniej formalne spotkania biznesowe czy integracyjne – mówi Izabela Miśta-Brzeska, Leasing Manager Develia S.A. – Staramy się, aby nasz biurowiec był komfortowym miejscem pracy. W ostatnim czasie w Woli Retro otworzył się klub fitness, biura co-workingowe, centrum konferencyjne, a teraz lokal gastronomiczny –  dodaje Izabela Miśta-Brzeska.

Poziom komercjalizacji Wola Retro wynosi obecnie 65%. Do wynajęcia w budynku pozostało 8 000 mkw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj