Neckermann Podróże z nowym prezesem. Maciej Nykiel w miejsce Krzysztofa Piątka

0
1193
3 kwietnia Krzysztof Piątek opuści firmę Neckermann Podróże po 22 latach pracy. Dotychczasowy prezes tego niemieckiego potentata w sektorze Travel odchodzi na emeryturę, a jego posadę przejmie doświadczony i znany w branży turystycznej manager Maciej Nykiel. W najbliższych dniach będzie trwało przekazanie obowiązków.

„Pragnę podziękować Krzysztofowi za 22 lata wybitnej, pełnej zaangażowania i pasji pracy dla Thomasa Cooka i Neckermann Polska. Od założenia firmy w 1996 r. był nie tylko jej prezesem, ale też ważnym głosem w całej branży turystycznej w Polsce. Życzę mu wszystkiego dobrego w przyszłości” – Stefanie Berk, Managing Director Central & East

Nowy prezes Neckermann Podróże jest z wykształcenia ekonomistą, ale od początku swojej kariery zawodowej związany jest z branżą turystyczną. Dotychczas pracował dla największych krajowych firm działających w branży Travel. Ponadto może się pochwalić popartym sukcesami doświadczeniem w sprzedaży on-line, e-commerce, call center, systemach franczyzowych i e-marketingu. Nykiel jest także współzałożycielem portalu Travelplanet.pl, dedykowanego sprzedaży wycieczek, biletów lotniczych oraz rezerwacjom hotelowym, wraz z dodatkowymi usługami, takimi jak ubezpieczenia turystyczne czy wynajem samochodów.

Źródło: Wiadomości Turystyczne

Maciej Nykiel przez 9 lat funkcjonował w spółkach TUI Poland, gdzie pełnił stanowiska kierownicze, m.in: managera systemów franchisingowych czy dyrektora e-commerce. Przez ostatnie siedem lat piastował zaś funkcję dyrektora zarządzającego i członka zarządu jednego z czołowych multi-agentów internetowych w Polsce, portalu Fly.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.