Neckermann Podróże z nowym prezesem. Maciej Nykiel w miejsce Krzysztofa Piątka

0
356
3 kwietnia Krzysztof Piątek opuści firmę Neckermann Podróże po 22 latach pracy. Dotychczasowy prezes tego niemieckiego potentata w sektorze Travel odchodzi na emeryturę, a jego posadę przejmie doświadczony i znany w branży turystycznej manager Maciej Nykiel. W najbliższych dniach będzie trwało przekazanie obowiązków.

„Pragnę podziękować Krzysztofowi za 22 lata wybitnej, pełnej zaangażowania i pasji pracy dla Thomasa Cooka i Neckermann Polska. Od założenia firmy w 1996 r. był nie tylko jej prezesem, ale też ważnym głosem w całej branży turystycznej w Polsce. Życzę mu wszystkiego dobrego w przyszłości” – Stefanie Berk, Managing Director Central & East

Nowy prezes Neckermann Podróże jest z wykształcenia ekonomistą, ale od początku swojej kariery zawodowej związany jest z branżą turystyczną. Dotychczas pracował dla największych krajowych firm działających w branży Travel. Ponadto może się pochwalić popartym sukcesami doświadczeniem w sprzedaży on-line, e-commerce, call center, systemach franczyzowych i e-marketingu. Nykiel jest także współzałożycielem portalu Travelplanet.pl, dedykowanego sprzedaży wycieczek, biletów lotniczych oraz rezerwacjom hotelowym, wraz z dodatkowymi usługami, takimi jak ubezpieczenia turystyczne czy wynajem samochodów.

Źródło: Wiadomości Turystyczne

Maciej Nykiel przez 9 lat funkcjonował w spółkach TUI Poland, gdzie pełnił stanowiska kierownicze, m.in: managera systemów franchisingowych czy dyrektora e-commerce. Przez ostatnie siedem lat piastował zaś funkcję dyrektora zarządzającego i członka zarządu jednego z czołowych multi-agentów internetowych w Polsce, portalu Fly.pl.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.