Największe targi gastronomiczne EuroGastro z udziałem GoPOS!

0
846
Fot.: Materiały prasowe GoPOS

W dniach 17-19 maja 2022 roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów EuroGastro. Wśród wystawców będzie można spotkać firmę GoPOS, tworzącą innowacyjne systemy sprzedażowe dla branży HoReCa. W tym roku jednym z jej partnerów będzie też firma e-Service. O wszystkich szczegółach tego wydarzenia w dalszej części artykułu.

Targi EuroGastro – największe wydarzenie branżowe

Znane w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi EuroGastro już od 25 lat wspierają rozwój branży HoReCa i są jednym z najważniejszych miejsc dla spotkań biznesowych. Wydarzenie wyróżnia także zróżnicowany program, co roku wzbogacony o liczne pokazy, degustacje, szkolenia i panele dyskusyjne.

Targi są świetną okazją do pozyskania nowych kontaktów biznesowych, poznania najświeższych trendów w branży i zaznajomienia się z ofertą firm, które od dłuższego czasu szczególnie nas interesowały. Są też doskonałym momentem do sprawdzenia wielu funkcjonalności od strony praktycznej, gdyż podczas takich wydarzeń producenci często oferują darmowe prezentacje swoich produktów, by klienci mogli poznać je jeszcze lepiej.

Najważniejsze informacje

Targi EuroGastro odbędą w dniach 17-19 maja 2022 roku, w centrum targowo-kongresowym PTAK WARSAW EXPO, na al. Katowickiej 62. Swój udział zapowiedziało już blisko 580 wystawców, w tym firmy i przedsiębiorstwa zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Jak zdobyć bilet wstępu?

Do udziału w wydarzeniu niezbędny jest bilet wstępu. Wszelkie zaproszenia są jedynie formą informacyjną i nie upoważniają odwiedzających do wejścia na teren. Bilet można zakupić w przedsprzedaży lub bezpośrednio na miejscu, w specjalnych punktach recepcyjnych. Osoby, które dokonają rejestracji online za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targowym mogą otrzymać bezpłatną wejściówkę. Warto mieć na uwadzę, że ich liczba jest jednak ograniczona.

Spotkaj GoPOS osobiście!

Podczas targów będzie można spotkać się osobiście z firmą GoPOS. Przez cały okres trwania wydarzenia specjaliści będą dostępni dla wszystkich odwiedzających na stoisku B2.55, w hali B. Co więcej, jej partnerem będzie też firma e-Service, oferująca integracje z systemami sprzedażowymi.

Fot.: Materiały prasowe GoPOS

Targi to doskonały moment, by zapoznać się z możliwościami systemów i sprawdzić jak te działają w praktyce. Spośród oferowanych rozwiązań będzie można bliżej poznać narzędzia idealne do obsługi gości w lokalu jak Mobilny Kelner czy rozwiązania samoobsługowe typu GoKiosk oraz E-Menu. Poza tym zainteresowani będą mogli dowiedzieć się także, jak łatwo usprawnić komunikację w lokalu dzięki aplikacji GoKDS oraz systemowi numerków. Dla właścicieli lub managerów lokali gastronomicznych szczególnie przydatne będą rozwiązania pozwalające na pełną kontrolę biznesu i ułatwiające jego zarządzanie. Tu z pomocą może przyjść program GoManager, aplikacja GoStock – idealna do stałego nadzoru magazynów – czy system GastroSupplier – ograniczający koszty i automatyzujący proces zakupów. Wśród innych rozwiązań znajdują się jeszcze aplikacja do inwentaryzacji ułatwiającą przeprowadzenie tego żmudnego procesu oraz program lojalnościowy GoClient, angażujący gości do ponownych odwiedzin.

Dla odwiedzających, którzy oferują sprzedaż online lub chcą dopiero wdrożyć ją u siebie, szczególnie interesujące będą rozwiązania delivery jak własny sklep online GoOrder, możliwości integracji z platformami zewnętrznymi czy pozostałe narzędzia – identyfikująca numer konsumenta centralka telefoniczna lub aplikacja dla kierowców, przyspieszająca proces dostaw zamówień do klientów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach EuroGastro i bezpośrednich spotkań z firmą GoPOS.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.