Możliwości nowoczesnych wydarzeń hybrydowych – video

0
873

Wydarzenia hybrydowe zostaną z nami na dobre, tak przynajmniej twierdzi wiele osób z sektora MICE. Warto podglądać najlepszych jak tworzą takie eventy, jakie dają możliwości zarówno jeśli chodzi o miejsce, ale również technologię, która w tym przypadku odgrywa równie ważny element show.

Odwiedziliśmy warszawski hotel Sofitel Warsaw Victoria, który wspólnie z firmą od technologii audio-video VISAU Multimedia przygotowali studio do realizacji zarówno wydarzeń stacjonarnych, online oraz hybrydowych.

Ważną cechą miejsca jest jego specyfika. Ścisłe centrum miasta, duże przestrzenie konferencyjne, garderoby, zaplecze, duży podjazd, przeszklone lobby czy możliwość wjazdu na scenę samochodu dostawczego. Drugim istotnym elementem tego mechanizmu jest technika. To nie ścianka typu green screen, ale olbrzymie telebimy wysokiej rozdzielczości, pełne oświetlenie dające nieograniczone możliwości wizualne, a także podwieszany ekran rozproszony, który uzupełnia to co widzimy na ekranach, ale przede wszystkich dodaje obrazowi głębii i tworzy efekt „WOW” u uczestników przed sceną oraz monitorami.

Reklama

Zapraszamy Was na branżową rozmowę, w której rozmawiamy o wszystkich możliwościach tego miejsca oraz zespołu od techniki. Pokażemy kilka przykładów wykorzystania tej przestrzeni oraz referencje, które pokazują, że całość jest na światowym poziomie i gwarantuje zorganizowanie imprezy, którą uczestnicy zapamiętają na długo.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!