Legnicki Qubus szykuje się do ponownego przyjmowania gości

0
932

Od kilku dni można już składać rezerwacje internetowe na noclegi w Qubus Hotel Legnica, realizowane po wznowieniu działalności zaplanowanym na drugą połowę miesiąca. Jedną z pierwszych grup zorganizowanych, która skorzysta z oferty obiektu zlokalizowanego przy ulicy Skarbowej 2, będzie drużyna wicemistrza Polski i aktualnego lidera Ekstraklasy.

W związku z pandemią koronawirusa w naszym kraju, od 22 marca wszystkie hotele pod auspicjami sieci Qubus pozostawały zamknięte aż do odwołania. W tym tygodniu pojawiły się natomiast pierwsze oficjalne informacje o wznowieniu działalności przez obiekty w Głogowie (11 maja), Legnicy i Łodzi (18 maja) oraz we Wrocławiu (1 czerwca). Wszystkie pomieszczenia w wymienionych hotelach zostały gruntownie wysprzątane i dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych.

Pierwszym poważnym wyzwaniem organizacyjnym dla personelu legnickiego Qubusa będzie ugoszczenie i obsługa drużyny Legii Warszawa. Stołeczni piłkarze przyjadą do położonego nad Kaczawą miasta, aby we wtorek 26 maja zmierzyć się na Stadionie Miejskim w Legnicy z miejscową Miedzią w ramach rozgrywek o Puchar Polski.

Qubus Hotel Legnica oferuje gościom aż 440 miejsc noclegowych w różnych standardach – począwszy od pakietu Junior Suite aż po ekskluzywne apartamenty. Każdy z 220 pokoi został wyposażony w nowoczesny telewizor oraz dostęp do Internetu. Osoby preferujące aktywny wypoczynek mogą skorzystać z centrum Fitness, siłowni, sauny i jacuzzi, zaś z myślą o miłośnikach wykwintnych trunków powstał Irish Pub, w którym można skosztować m.in. prawdziwego piwa Guiness prosto z beczki. Ponadto Legnicki Qubus może pochwalić się jednym z największych Centrów Konferencyjnych na Dolnym Śląsku, wyposażonym w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny (wszystkie sale pomieszczą jednocześnie nawet do 1000 osób). Czterogwiazdkowy obiekt jest także w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Źródło: www.qubushotel.com/pl/hotel-legnica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.