Marta Kaczmarski na konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp

0
715

Marta Kaczmarski wystąpi podczas XII edycji konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp, która odbędzie się w dniach 11 i 12 maja 2023 roku. Tematem jej wystąpień będzie promocja i obecność hotelu na Instagramie.

 • W skrócie:

  • warsztatowa konferencja dla hotelarzy w dniach 11-12 maja
  • tematy: psychologia gościnności, sprzedaż MICE, hotel na Instagramie oraz kompetencje menedżera
  • duża strefa wystawiennicza, gra terenowa i cenne nagrody
  • akcja charytatywna oraz wieczorna zabawa z DJ’em i open barem
  • integracja w Parku Rozrywki Energylandia
  • program i rejestracja www.hotele.bsdpoland.pl

Jednym z niezwykle interesujących warsztatów, które odbędą się w ramach konferencji, będzie warsztat prowadzony przez Martę Kaczmarski – Instagram Instruktora. Marta podzieli się swoją wiedzą na temat obecności hoteli na Instagramie, który jest uważany za najlepszą platformę dla marek luksusowych.

Podczas warsztatu dowiesz się, jakie działania warto podjąć, aby zwiększyć zasięg swojego profilu nawet o 400%. Marta pokaże Ci również, jak współpracować z algorytmem Instagrama i jak budować prestiż marki na tej platformie. Nauczysz się również, jak wprowadzać kulturę tworzenia treści do mediów społecznościowych, dzięki czemu cały ciężar tworzenia nie spadnie tylko na właściciela marki.

Po ukończeniu warsztatu będziesz miał(a) wiedzę, jakie kroki podjąć, aby dotrzeć do gości i budować lojalność swoich obserwujących na Instagramie. To doskonała okazja, aby poznać najlepsze praktyki i wykorzystać je w swojej branży.

Zachęcamy do rejestracji na konferencję i udziału w warsztacie prowadzonym przez Martę Kaczmarski. To wspaniała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie obecności hotelu na Instagramie oraz zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.