Właściciele sezonowych lokali gastronomicznych i ogródków restauracyjnych – to propozycja dla Was!

0
769
Fot.: Materiały prasowe Classeq

Nadchodzi wiosna, zaraz potem lato. W związku z tym swoją działalność odwieszają sezonowe lokale gastronomiczne, a także planowane jest otwarcie ogródków restauracyjnych. Teraz jest właściwy czas na to, aby wszystko dokładnie zorganizować – menu, zatrudnienie pracowników, asortyment podawanych napojów, godziny otwarcia, wystrój czy wnętrze. Należy jednak pamiętać także o jednej bardzo ważnej kwestii – wyposażenia kuchni w profesjonalny i bardzo wydajny, gotowy do obsługi dużej ilości gości, sprzęt zmywający. Co, jednak gdy taka profesjonalna zmywarka nie jest potrzebna przez cały rok, tak jak w przypadku tych biznesów? To żaden problem. Przychodzimy z gotowym rozwiązaniem.

Classeq Polska funkcjonuje w Polsce w ramach grupy Winterhalter od 2006 roku. Od tego czasu doskonale się rozwija i stała się jednym z pierwszych wyborów klientów w zakresie wynajmu sprzętu zmywającego. Proponuje zarówno zmywarki kapturowe, jak i podblatowe w kilku wersjach do wyboru. Oferta Rental Classeq znana jest z idealnego dopasowania do potrzeb klientów, co pozwoliło na zgromadzenie wokół siebie rzeszy zadowolonych restauratorów, a także zdobycie ogromnego doświadczenia.

W związku z chęcią wyjścia naprzeciw wszystkim, a nie tylko całorocznym biznesom, zarząd firmy Classeq przygotował ekskluzywną i niespotykaną na polskim rynku ofertę wynajmu sezonowego, która cieszy się wyjątkowym powodzeniem.

Wynajem sezonowy to idealna opcja dla tych, którzy potrzebują zmywarek na okres krótszy, niż rok czy dwa – kilka miesięcy, tydzień, a nawet weekend! Warunki współpracy ustalane są indywidualnie z wynajmującym i dopasowywane są do jego potrzeb. W tym zakresie negocjowane są: cena oraz kwestie gwarancji i serwisu. Pamiętajmy, że firma Classeq proponuje kompleksowe rozwiązania, więc również w kwestii wynajmu sezonowego nie pomija żadnych najważniejszych aspektów umowy i nie pozostawia najemcy samemu sobie.

Dzięki tej ofercie rozwiązywany jest problem konieczności wydawania niemałej sumy pieniędzy na sprzęt, który tak naprawdę nie jest potrzebny na stałe oraz jego serwis, ale także kwestia ewentualnego magazynowania urządzeń o sporych gabarytach na czas zamknięcia lokalu na zimę.

Współpraca z firmą Classeq to także:

  • Bezpośrednia umowa bez żadnych pośredników, a w razie konieczności zmiany jej warunków elastyczne i proklienckie podejście firmy Classeq.
  • Gwarancja niezmienności raty podczas całego czasu trwania umowy, bez względu na wskaźnik inflacji czy stopy procentowe i bez żadnych pułapek.
  • Elastyczne warunki najmu na okres 24 lub 48 miesięcy, podczas którego w każdej chwili istnieje możliwość wykupu urządzenia po ustalonej między stronami cenie.
  • Gwarancja na urządzenia, której udziela bezpośrednio firma Classeq, a nie pośrednik.
  • Możliwość wymiany zmywarki na każdy inny model z oferty Classeq podczas trwania umowy.
  • Bezpieczeństwo w razie wystąpienia państwowego lockdownu – zawieszenie spłaty rat na czas jego trwania i wydłużenie umowy o analogiczny do niego okres.
  • Opcja ustalania rat na różnym poziomie, dostosowanym do specyfiki prowadzonego biznesu gastronomicznego (wysoki i niski sezon).
  • Możliwość dostarczenia odpowiedniego systemu uzdatnienia wody do oferowanej w ramach oferty Rental Classeq zmywarki.

Początki firmy Classeq sięgają 1977 roku, kiedy to rozpoczęła działalność w Hixon, małej miejscowości w Anglii. Od 18.10.2017 r. firma produkuje swoje urządzenia w nowo otwartej przez właściciela marki Classeq, Pana Jurgena Winterhaltera, ultranowoczesnej fabryce zmywarek o powierzchni 3000 m2, zlokalizowanej w Beacon Business Park w miejscowości Stafford. Tam też znajduje się obecna siedziba firmy Classeq (https://www.classeq.co.uk/). Od 2004 roku marka jest częścią grupy Winterhalter, a od 2006 roku obecna jest również w Polsce. Dzięki swojej niezawodności, wysokiej jakości urządzeniom i profesjonalizmowi, uznawana jest za lidera w dziedzinie produkcji zmywarek dla gastronomii, przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jako że pozycja firmy na rynku jest już mocno ugruntowana, produkty Classeq stanowią wyposażenie lokali gastronomicznych nawet najbardziej wymagających Klientów na całym świecie. Roczna produkcja urządzeń to nawet 20 000 sztuk.

Zmywarki firmy Classeq są dostarczane do krajów Europy, Australii, Azji i Ameryki Południowej. We wszystkich tych lokalizacjach posiada swoje reprezentacje, które czuwają nad poprawnością funkcjonowania ich systemów bezpośrednio u odbiorców. Klienci doceniają niezawodność i solidność produktów marki, co pozwala im osiągać najlepsze rezultaty w utrzymaniu bezpieczeństwa i higieny zmywanych w ich lokalach naczyń i szkła.

Classeq Polska Sp. z o.o.ul. Trakt Brzeski 62 B, 05-077 Warszawa – Wesoła
Telefon: +48 22 813 03 25 / 507 144 947, Email: [email protected]www.classeq.pl

Tekst powstał we współpracy z firmą Classeq Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.