Manor House SPA wśród najlepszych hoteli SPA w konkursie Gala Beauty Stars

0
1240
Kompleks hotelowy Manor House SPA znalazł się w ścisłej czołówce prestiżowego konkursu magazynu Gala. Już po raz drugi zlokalizowany w Chlewiskach obiekt został wybrany do finałowej szóstki Gali Beauty Stars w kategorii najlepszy hotel SPA w Polsce.

W sobotę 8 grudnia br. został rozstrzygnięty prestiżowy konkurs magazynu Gala Beauty Stars 2018. Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****, z najlepszym od lat holistycznym SPA w Polsce, znalazł się wśród sześciu najlepszych polskich hoteli SPA. Gala odbyła się w warszawskim hotelu Regent, a poprowadzili ją Anna Zejdler-Ibisz – Redaktor Naczelna magazynu Gala oraz znany dziennikarz telewizyjny Bartłomiej Jędrzejak. Wydarzenie swoją obecnością zaszczyciło wiele gwiazd, w tym Monika Richardson-Zamachowska, Karolina Nowakowska i Magdalena Pieczonka – obok Zosi Ślotała i Anny Skura – ambasadorka tegorocznego plebiscytu Gala Beauty Stars. Wieczór uświetnił koncert Katarzyny Cerekwickiej, a także energetyczny recital Olgi Barej w didżejskiej oprawie muzycznej.

Magazyn Gala organizuje cyklicznie ten opiniotwórczy plebiscyt w celu wytypowania najbardziej wartościowych adresów urodowych oraz wspierania rozwoju branży beauty w Polsce – „misją jest promowanie najwyższej jakości usług, bezpieczeństwa, zaufania oraz wyjątkowej opieki nad klientem”. W skład kapituły, która wyróżnia „wyjątkowe i godne polecenia miejsca” weszli przedstawiciele Burda Media Polska, zaś w Jury zasiadali niezależni eksperci z poszczególnych kategorii.

„Plebiscyt Gala Beauty Stars jest odpowiedzią na rosnące potrzeby czytelników i użytkowników Gali, którzy poszukują sprawdzonych miejsc, gdzie znajdą rzetelne usługi, zaangażowany personel i rynkowe nowości. Uczestnicy konkursu to często firmy rodzinne, prowadzone z profesjonalizmem i zaangażowaniem” – wyjaśnił Michał Helman, wydawca magazynu Gala i Chief Commercial Officer w Burda Polska.

W tegorocznej edycji konkursu Gala Beauty Stars nagrody były przyznawane w pięciu kategoriach: gabinety stomatologiczne, gabinety medycyny estetycznej, salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne & Day SPA oraz hotele SPA. Finaliści zostali wybrani głosami swoich klientów oraz czytelników magazynu Gala i użytkowników portalu gala.pl. Następnie najlepsze wytypowane w głosowaniu hotele były poddane ocenie jury konkursu, które brało pod uwagę m.in. wyniki audytu przeprowadzonego przez tajemniczego klienta.

„W imieniu całego zespołu Manor House SPA dziękuję wszystkim naszym klientom i czytelnikom Gali za każdy oddany na nas głos. Nagrody mobilizują do dalszej pracy, a ta jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ docenili nas zarówno Klienci, jak i czytelnicy prestiżowych magazynów, a także eksperci w branży. To wyjątkowe wyróżnienie jest najlepszym potwierdzeniem, że warto konsekwentnie iść drogą, którą obraliśmy – tworzenie miejsca błogiego relaksu i dobrej energii, enklawy dla dorosłych, hotelu przyjaznego weganom i alergikom oraz jedynego w swoim rodzaju Biowitalnego SPA” – powiedziała Grażyna Wrona, Prezes hotelu Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach.

Manor House SPA od lat kreuje trendy na polskim rynku SPA&Wellness, czego potwierdzeniem są najlepsze miejsca w branżowych rankingach i międzynarodowe nagrody. Kompleks hotelowy obecnie posiada tytuł Najlepszego polskiego hotelu SPA dla Dorosłych – Perfect SPA for Adults w konkursie Perfect SPA Awards 2017. Manor House SPA jest pierwszym hotelem w Polsce, który ograniczył dostęp dzieci, uzyskał również 5. miejsce w pierwszym rankingu Best SPA Hotels in Poland. Na swoim koncie na też tytuł Najlepsze Health&Anti-Aging SPA, które zdobył w konkursie Prestige SPA Awards 2018. Ponadto posiada Złoty Standard w Obsłudze Gości, Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu 2017 (nagroda jest przyznawana firmom i ich szefom, którzy kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu) i prestiżowe godło Eko-Inspiracja 2017 w kategorii Wypoczynek. Jest jednym z nielicznych polskich hoteli, który przeszedł rygorystyczną certyfikację Europejskiego Centrum Badań Alergii i uzyskał międzynarodowy znak jakości ECARF, zyskując tym samym prawo do posługiwania się certyfikatem „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”. Co ważne, jako hotel przyjazny weganom, już od pięciu lat jest nagradzany „symbolami Vivy” przez Fundację Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! i magazyn VEGE. Tegoroczny certyfikat przyznano za „prowadzenie hotelu Manor House SPA, a w szczególności za bufet śniadaniowy i restaurację z menu dla wegan oraz firmowe wegańskie zabiegi na twarz, biust i ciało”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.