Makarun w Częstochowie

0
458

Dobrze znana i prężnie rozwijająca się sieć spaghetterii Makarun została 18 lokalem w częstochowskiej Galerii Jurajskiej.

Marka jest już na rynku od siedmiu lat i ma na swoim koncie 30 lokali. Restauracje Makarun spotkamy zarówno w biurowcach jak i centrach handlowych. Są też takie do których można wejść bezpośrednio z ulicy.

– Makarun idealnie wpasowuje się w naszą strategię rozwoju oferty gastronomicznej. To świeży i zyskujący na popularności koncept, oferujący ciekawe menu, wpasowujące się w kulinarne gusta Polaków. Marka także wpasowuje się w nasz kulinarny tenant mix, dopełniając go flagowymi daniami kuchni włoskiej – mówi Anna Borecka-Suda, zastępca dyrektora Galerii Jurajskiej.

Reklama

Makarun to już 18 lokal gastronomiczny w częstochowskiej galerii. Oprócz niego znajdziemy tutaj także restauracje m.in. McDonald’s, KFC, Bobby Burger, Bon Apetito, Pasibus, Pizza Hut, Strefa Sushi, Woking Oriental, Doner Kebab oraz Mihiderka. Wśród kawiarni znaleźć można lokale m.in. Grycan, Costa Coffee i Consoni.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.