Prawo w branży Horeca – Zabezpieczenie roszczeń hotelarzy (Horeca Radio)

0
139
Zapraszamy do wysłuchania powtórki audycji pt. „Prawo w branży Horeca”. Mikołaj Ostrowski, adwokat i partner zarządzający w kancelarii OWIW Legal, wyjaśni, dlaczego hotelarze powinni zabezpieczać się przed ewentualnymi zniszczeniami dokonanymi przez gości oraz wskaże, na co zwrócić uwagę przy konstruowaniu tego typu umów.

 

 

Reklama

Mikołaj Ostrowski jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Aplikację sądową ukończył w stołecznym Sądzie Apelacyjnym, natomiast adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Od przeszło dziesięciu lat doradza przedsiębiorcom. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanej warszawskiej kancelarii Michałowski Stefański, gdzie uczestniczył w poważnych projektach biznesowych. W 2014 roku spełnił swoje marzenie – założył własną kancelarię OWIW Legal, w której zajmuje się sporami sądowymi, prawem umów, regulaminami oraz kwestiami podatkowymi. Od listopada br. współprowadzi również w Horeca Radio cykl audycji pt. „Prawo w branży Horeca”, w których doradza hotelarzom i gastronomom w zagadnieniach prawnych.

Zapraszamy do wysłuchania audycji pt. „Zabezpieczenia roszczeń hotelarzy”, w której Mikołaj Ostrowski odpowie między innymi na pytania, czy warto się ubezpieczać i do kiedy można dochodzić swoich praw.

„Wbrew pozorom, dużo łatwiej i lepiej zabezpieczam interesy klientów umową, jeśli mamy do czynienia ze zorganizowaną imprezą. W umowie typu firma-firma, a także firma-konsument, możemy bowiem wprowadzić postanowienia, które pozwalają nam bardzo szybko i skutecznie dochodzić swoich roszczeń.”

Mikołaj Ostrowski – adwokat i partner zarządzający w kancelarii OWIW Legal

Partnerzy audycji:

   

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!