Nowy pięciogwiazdkowy hotel w Wiśle

0
9680
Potencjał Wisły został dostrzeżony przez inwestorów. Właśnie powstaje tam pierwszy pięciogwiazdkowy obiekt. Krążą też pogłoski, że będzie drugi.

Nowy hotel w Wiśle to Crystal Mountain Resort. Będzie to obiekt o podwyższonym standardzie, oferujący gościom do dyspozycji ponad 500 pokoi, restaurację, sale konferencyjne, strefa SPA i aquapark z zewnętrznym basenem. Goście będą mogli podziwiać niesamowitą panoramę z okien, ponieważ hotel będzie się mieścił na wysokości 560 m n.p.m. Kształt budowli to niestandardowa bryła składająca się z trzech części noclegowych, które będą posiadać wspólną część funkcjonalną. Hotel będzie wyróżniał się także charakterystyczną, kryształową elewacją.

Hotel Crystal Moutanin Resort będzie jednym z największych obiektów w całych Beskidach i pierwszym przed Hotelem Gołębiewskim największym w Wiśle. Przygotowaniem projektu zajęli się specjaliści z Q2studio na zlecenie grupy Górskie Resorty.

Reklama

Nieoficjalnie mówi się, że w okolicy ma powstać kolejny pięciogwiazdkowy obiekt hotelowy, należący do znanej na świecie sieci luksusowych hoteli.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!