LOT wprowadza nowe usługi dla pasażerów

0
821

Wkrótce PLL LOT wprowadzą nowe usługi, dostępne dla Pasażerów klasy ekonomicznej w rejsach krótkiego i średniego zasięgu. Duży wybór posiłków, możliwość skorzystania z Fast Track czy dostęp do LOT Business Lounge uczynią podróż w klasie ekonomicznej jeszcze wygodniejszą i bardziej komfortową.

W ubiegłym roku, przygotowując się do zwiększenia liczby operacji, LOT wprowadził dla Pasażerów podróżujących klasą ekonomiczną szereg udogodnień – możliwość wyboru preferowanego miejsca, zamówienia na pokład ulubionego posiłku, serwowanego na porcelanie, prasę elektroniczną z ponad tysiącem tytułów do wyboru czy system WIFE, który daje dostęp do filmów i seriali z użyciem własnego urządzenia mobilnego. W marcu LOT rozszerza tę ofertę o możliwość skorzystania z LOT Business Lounge oraz z Fast Track na warszawskim lotnisku. Zapewniając dostęp do udogodnień dedykowanych dotychczas wyższym klasom podróży, przewoźnik podjął decyzję o wycofaniu klasy Premium w rejsach krótko i średniodystansowych.

– Dzięki wprowadzeniu nowych udogodnień Pasażerowie mają możliwość swobodnego skomponowania odpowiedniego dla nich pakietu usług dodatkowych. Każdy znajdzie odpowiedni posiłek dla siebie – nawet menu wegańskie, wegetariańskie czy bezglutenowe. W czasie oczekiwania na samolot warto skorzystać z komfortowego LOT Business Lounge. Z kolei Pasażerowie, którzy przyjeżdżają na lotnisko tuż przed rejsem, docenią możliwość skorzystania z Fast Tracka. – powiedział Michał Fijoł, członek Zarządu PLL LOT ds. Handlowych.

Usługi dodatkowe będą dostępne od dnia wycofania klasy Premium w rejsach krótkiego i średniego zasięgu, a wszyscy Pasażerowie mający już wykupione bilety w klasie Premium na rejsach krótko i średniodystansowych, z datą wylotu po 21 marca, zostaną automatycznie przeniesieni do klasy Biznes. Klasa Premium w rejsach długodystansowych pozostaje bez zmian, a Pasażerowie podróżujący w klasie Premium w rejsach długodystansowych oraz w rejsach dolotowych będą mieć takie same przywileje jak dotychczas: możliwość odprawy przy stanowiskach dla klasy Premium i Biznes oraz zwiększony limit bagażowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.