Jak zadbać o bezpieczeństwo swoich Gości?

0
1163

Z każdym tygodniem znoszone zostają kolejne obostrzenia związanie ze stanem epidemicznym zarówno w restauracjach, jak i w hotelach. Branża zaczyna działać. Goście planują weekendy, podróże. Coraz częściej odwiedzamy restauracje. Teraz szczególnie zwracając uwagę na czystość, która już nie jest jedynie kwestią poczucia komfortu i estetyki, ale przede wszystkim naszego bezpieczeństwa.

Nowe obostrzenia zarówno w hotelach, jak i restauracjach powodują, że personel ma znacznie więcej pracy. I tu z pomocą przychodzi firma Amtra z marką Clinex. Cała gama niezawodnych środków do czyszczenia i dezynfekcji pozwala na szybkie i dokładne przygotowanie powierzchni do użytkowania. To bardzo ważne, kiedy na ten moment konieczność dezynfekcji jest po każdym Gościu. To ważne by preparat jednocześnie dezynfekował i mył. A zdezynfekowane powierzchnie nie pozostawiały nieprzyjemnego zapachu.

I tu z gotowym produktem pojawia się firma Amtra. Preparatem cieszącym się szczególnym zainteresowaniem jest Clinex Dezofast. Pojawia się nie tylko w hotelach i restauracjach. Jest bardzo popularny na stacjach benzynowych. Możemy go spotkać m.in. w salonach kosmetycznych i spa. Preparat jest wysokowydajnym środkiem dezynfekującym o właściwościach bakteriobójczych. Działa przeciwko bakteriom, drożdżom, grzybom, wirusom, w tym z rodziny koronawirusów, i sporom. A jednocześnie, co budzi u niektórych zdumienie, nie zawiera alkoholu, dzięki czemu jest o wiele bardziej bezpieczny dla powierzchni, które muszą zachować blask i wygląd na lata. Środki z alkoholem mogą powodować korozje materiałów, czego tu udaje się uniknąć.

DEZYNFEKCJA Dla Gastronomii (1)

DEZYNFEKCJA Dla Hotel (1)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.