Leonardo Royal Warsaw powiększa się o 184 nowe pokoje

0
319
Fot.: Materiały prasowe Leonardo Royal Warsaw

Warszawski hotel Leonardo Royal niebawem wzbogaci się o nowe skrzydło, dodając do swojej oferty 184 pokoje. Rozbudowa jest częścią szerszej strategii rozwoju Leonardo Hotels w Europie Centralnej, z Polską jako kluczowym rynkiem. Obecna ekspansja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na zakwaterowanie w stolicy i potwierdza zaangażowanie sieci w polski rynek.

Nowe skrzydło JM Tower zostało przyłączone do hotelu Leonardo Royal Warsaw na początku lutego, a jego otwarcie planowane jest na wiosnę. Po zakończeniu pierwszego etapu rozbudowy, hotel będzie dysponował 362 pokojami. Remont obejmie również sale konferencyjne, restaurację, bar i lobby, które mają zostać udostępnione przed wakacjami. Renowacja obecnych pokoi i całkowite zakończenie inwestycji przewidziane są na 2025 rok.

Leonardo Royal Warsaw zlokalizowany jest w centrum finansowym Warszawy, na rogu ulic Grzybowskiej i Żelaznej, w 28-piętrowym wieżowcu JM Tower, będącym częścią kompleksu Centrum Żelazna. Hotel oferuje zakwaterowanie i udogodnienia czterogwiazdkowe i jest pierwszym obiektem sieci Leonardo Hotels w Polsce.

– Rozbudowa hotelu Leonardo Royal Warsaw o kolejne 184 pokoje podkreśla znaczenie polskiego rynku dla Leonardo Hotels Central Europe. Dzięki nadchodzącej renowacji przestrzeni publicznych i sal konferencyjnych oferujemy wszystkim gościom, a szczególnie gościom biznesowym, jeszcze bardziej atrakcyjną lokalizację w centrum stolicy. Chciałbym podziękować właścicielom, czyli rodzinie Mendelka, za jej niezachwiane wsparcie i współpracę, a także zespołowi Leonardo Hotels za poświęcenie i wspólny wysiłek, które umożliwiły tę ekspansję – mówi Yoram Biton, Dyrektor Zarządzający Leonardo Hotels Central Europe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.