Syreni Śpiew Koneser – lokal po długiej przerwie powraca na warszawską Pragę!

0
583

4 poziomy, 4 bary, 3 sceny, magiczny ogród, śródziemnomorska kuchnia i koktajle. Niezależne nagłośnienie na każdym poziomie. Tak zapowiada się Syreni Śpiew w nowej odsłonie – a otwarcie już w ten weekend. 

Syreni Śpiew to kultowy warszawski klub, który w stolicy działał od lat, kilkukrotnie zmieniając miejsce. Wcześniej lokal działał w pawilonie przy ul. Rozbrat. Po kilku latach działalności, w 2017 roku zmieniły się plany właściciela pawilonu. Na początku mówiono, że zostanie zburzony, a w jego miejsce powstanie 10-piętrowy apartamentowiec. Finalnie plan właściciela kompleksu nie powiódł się, a sam budynek został uratowany i wpisany do rejestru zabytków.

Po długim okresie organizacji imprez pod szyldem Syreniego Śpiewu w innych lokalizacjach kultowy pub znalazł swoje miejsce na warszawskie Pradze. Mowa o murach Centrum Praskiego Konesera.

Reklama

Grande re-opening  już w najbliższą sobotę, Plac Konesera 4, godzina 21. Dziś ruszyła rezerwacja online. Bilety będzie można również zakupić na miejscu w dniu wydarzenia.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!