X Hotel Meeting odbędzie się 12 maja w Gdańsku!

0
1874

Jubileuszowa, X edycja konferencji Hotel Meeting odbędzie się 12 maja w Gdańsku w Hotelu Almond Business&Spa. Wydarzenie w całości poświęcone będzie roli ludzi w hotelarstwie.

„Zawsze traktuj swoich pracowników tak, jakbyś chciał, aby oni traktowali Gości.” – Stephen R. Covey

Każdy przyzna, że o jakości usług nie świadczą drogie żyrandole czy sofy, ale kompetentny personel, który potrafi sprawić, aby gość poczuł się wyjątkowo i jego doświadczenie z pobytu było niezapomniane. To personel sprawia, że goście wracają do hotelu i rekomendują go innym. Zatem konferencja poświęcona będzie w całości najważniejszemu elementowi biznesu hotelowego jakim jest personel oraz menedżerowie.

Wydarzenie tym razem poprowadzi Rafał Pasenik, doskonale znany trener i szkoleniowec, który na co dzień pracuje z liderami i personelem biznesów branży HoReCa. Jego szkolenia dedykowane są osobom początkującym jak i bardzo doświadczonym. Jego klientami są najlepsi w branży: Puro Hotele, Hotele SPA Dr Irena Eris, Accor Academie Poland and Baltic States, Orbis Hotel Group, Restaurators Podlaszewscy, Condohotels Management, Dwór Złotopolska Dolina i Mansion House, M. Wachowicz i Wspólnicy, Folklor Kulinarny Radosław J. Fronc i Wspólnicy i wielu innych. Pracuje tam gdzie człowiek jest w centrum – Pracownik i Gość.

Drugim prowadzącym będzie tradycyjnie Rafał Krzycki, organizator konferencji oraz wydawca portalu Horeca Business Club. Postanowił, że jubileuszowa edycja będzie poświęcona właśnie ludziom, którzy tworzą atmosferę, jakość usług, doświadczenia i gościnność, czyli wszystko co jest najważniejsze w hotelarstwie.

Tematykę konferencji współtworzyła Rada Programowa składająca się z doświadczonych hotelarzy, wszystko po to, by było to wydarzenie przygotowane przez hotelarzy dla hotelarzy. Program podzielono na 5 bloków:
I – Jak wynagradzać, by motywować, nie mieć rotacji w zespole i nie pójść z torbami.
II – Różnice pokoleniowe, czyli jak dopasować styl zarządzania.
III – Jak wykorzystać wiedzę o najnowszych badaniach nad mózgiem, aby Twój Gość czuł się wyjątkowo w Twoim hotelu.
IV – Zarządzanie kryzysowe w ramach HR.
V – Hyde Park, czyli format dyskusji, który został pierwszy raz wprowadzony podczas grudniowej konferencji, a od razu otrzymał najwyższe noty.

Szczegóły przygotowanej tematyki dostępne są na stronie Hotel Meeting.

Bilety w najniższej cenie dostępne są do 12 kwietnia 2022 r. Hotelarze mają do wyboru trzy rodzaje biletów:
– bilet na konferencję w cenie 299 pln netto
– bilet na konferencję oraz Hotelowe Party – 449 pln netto
bilet All Inclusive, czyli na konferencję, Hotelowe Party oraz nocleg w Hotelu Almond**** lub Hotelu Number One*** (do wyboru) – od 599 pln netto

Strona konferencji Hotel Meeting oraz rejestracja na wydarzenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.