Kalendarz adwentowy w aplikacji mobilnej sieci kawiarni Green Caffè Nero

0
1420

W Wigilię na posiadaczy aplikacji moblinej Green Caffè Nero czeka specjalna niespodzianka – Green Caffé Nero tego dnia rozda 40 000 bonów na kawę w prezencie. Od 11 do 24 grudnia użytkownicy  będą mogli skorzystać ze specjalnych przedświątecznych ofert w ramach kalendarza adwentowego. Każdego dnia czekają na nich nowe rabaty, dodatkowe pieczątki oraz ciekawostki z życia kawiarni.

Green Caffè Nero zachęca w grudniu do spędzania czasu w przytulnych wnętrzach kawiarni przy dźwiękach relaksującej muzyki, aromacie świeżo mielonej kawy, z filiżanką ulubionego napoju. W ramach przedświątecznej akcji, użytkownicy aplikacji mogą codziennie korzystać z rabatów na wybrane opcje z menu, a także zdobyć zwiększoną liczbę pieczątek. Za każde 10 zebranych pieczątek otrzymają darmową kawę. To standard w ofercie Green Caffè Nero – taka sama zasada funkcjonuje w programie lojalnościowym przez cały rok. Jednocześnie, jest to najbardziej przejrzysty program wśród kawiarni w Polsce, czyniąc aplikację przyjemną w użytkowaniu.

Kawiarnia przygotowała szeroką ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie, aby w wyjątkowy sposób spędzić świąteczny czas. W zimowym menu dostępne są opcje klasyczne oraz świąteczne propozycje – Latte Jeżynowa, Latte Tiramisu o wyjątkowej bitej śmietanie o smaku tiramisu czy herbata capri – orzeźwiająco-rozgrzewający napar na bazie ziół. Do jedzenia goście wybierać mogą m.in. tort czekoladowy, tort makowy czy tradycyjne szwedzkie ciasto Princessa. Dla fanów wytrawnych smaków na bieżąco przygotowywane zostają dobrze znane i lubiane chrupiące kanapki z pieczywa na zakwasie Levain i świeżych składników. Green Caffè Nero posiada również ofertę dostosowaną do wegan – szeroki wybór roślinnych alternatyw dla mleka, a także przekąski przygotowane bez użycia składników pochodzenia zwierzęcego.

Każdy, kto chce cieszyć się adwentowymi rabatami, może pobrać aplikację Green Caffè Nero, dostępną w systemach Android (Google Play) oraz iOS (AppStore). Posiada ją już ponad milion zarejestrowanych użytkowników. Kawiarnia oferująca ekologiczne idee, dzięki aplikacji rozwiązuje problem nadprodukcji fizycznych, papierowych kart lojalnościowych. Posiadacze podstemplowanych kart mogą przynieść ją do jednego z lokali i poprosić baristę o przeniesienie pieczątek do aplikacji.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.