Justyna Obiegło nową dyrektorką Holiday Inn Warsaw City Centre

0
584
Fot.: Materiały prasowe IHG

Justyna Obiegło została mianowana dyrektorem hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre, przechodząc z poprzedniej funkcji zastępcy dyrektora generalnego w InterContinental Warszawa.

Posiadająca ponad 15-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, Obiegło odniosła sukces w nadzorowaniu otwarcia i działalności hoteli, tworzeniu strategii, polityk cenowych oraz monitorowaniu wskaźników sprzedaży i maksymalizacji przychodów w hotelach luksusowych i ekonomicznych.

Karierę zawodową Justyna Obiegło rozpoczęła w 2007 roku w Sheraton Poznań Hotel jako analityk rynku, a po dwóch latach awansowała na stanowisko Revenue Managera. W 2012 roku przeniosła się do Warszawy, aby objąć stanowisko Cluster Revenue Managera hoteli Sheraton i Westin. W tym samym roku rozpoczęła współpracę z siecią IHG Hotels & Resorts jako Director of Revenue Management w InterContinental Warszawa.

W 2017 roku Obiegło odegrała kluczową rolę w otwarciu i pozycjonowaniu Holiday Inn Warsaw City Centre oraz wspierała InterContinental Malta jako Cluster Director of Revenue Management. W tym samym roku otrzymała prestiżową nagrodę IHG Europe Star Award w kategorii Best Colleague Award InterContinental. W 2020 roku dołączyła do programu mentoringowego IHG Rise, mającego na celu wsparcie kobiet, które pragną zostać General Managerami. W 2022 roku Justyna awansowała na stanowisko Executive Assistant Manager in charge of Rooms Operations and Revenue w InterContinental Warszawa.

W Holiday Inn Warsaw City Centre Justyna Obiegło będzie odpowiedzialna za wyniki hotelu pod względem komercyjnym i operacyjnym.

O hotelu Holiday Inn Warsaw–City Centre:

Holiday Inn Warsaw–City Centre znajduje się w doskonałej lokalizacji w śródmieściu, w businessowo-kulturalnej dzielnicy Warszawy. Hotel oferuje 256 pokoi, w tym pokoje rodzinne, w których dzieci mają możliwość bezpłatnego zakwaterowania i posiłków. Obiekt dysponuje czterema nowoczesnymi salami konferencyjnymi z dostępem do światła dziennego i wyposażonymi w sprzęt AV najwyższej jakości. W Open Lobby Bar & Restaurant goście mogą skosztować różnorodnego menu oraz bogatej listy koktajli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj