Justyna Obiegło nową dyrektorką Holiday Inn Warsaw City Centre

0
963
Fot.: Materiały prasowe IHG

Justyna Obiegło została mianowana dyrektorem hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre, przechodząc z poprzedniej funkcji zastępcy dyrektora generalnego w InterContinental Warszawa.

Posiadająca ponad 15-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, Obiegło odniosła sukces w nadzorowaniu otwarcia i działalności hoteli, tworzeniu strategii, polityk cenowych oraz monitorowaniu wskaźników sprzedaży i maksymalizacji przychodów w hotelach luksusowych i ekonomicznych.

Karierę zawodową Justyna Obiegło rozpoczęła w 2007 roku w Sheraton Poznań Hotel jako analityk rynku, a po dwóch latach awansowała na stanowisko Revenue Managera. W 2012 roku przeniosła się do Warszawy, aby objąć stanowisko Cluster Revenue Managera hoteli Sheraton i Westin. W tym samym roku rozpoczęła współpracę z siecią IHG Hotels & Resorts jako Director of Revenue Management w InterContinental Warszawa.

W 2017 roku Obiegło odegrała kluczową rolę w otwarciu i pozycjonowaniu Holiday Inn Warsaw City Centre oraz wspierała InterContinental Malta jako Cluster Director of Revenue Management. W tym samym roku otrzymała prestiżową nagrodę IHG Europe Star Award w kategorii Best Colleague Award InterContinental. W 2020 roku dołączyła do programu mentoringowego IHG Rise, mającego na celu wsparcie kobiet, które pragną zostać General Managerami. W 2022 roku Justyna awansowała na stanowisko Executive Assistant Manager in charge of Rooms Operations and Revenue w InterContinental Warszawa.

W Holiday Inn Warsaw City Centre Justyna Obiegło będzie odpowiedzialna za wyniki hotelu pod względem komercyjnym i operacyjnym.

O hotelu Holiday Inn Warsaw–City Centre:

Holiday Inn Warsaw–City Centre znajduje się w doskonałej lokalizacji w śródmieściu, w businessowo-kulturalnej dzielnicy Warszawy. Hotel oferuje 256 pokoi, w tym pokoje rodzinne, w których dzieci mają możliwość bezpłatnego zakwaterowania i posiłków. Obiekt dysponuje czterema nowoczesnymi salami konferencyjnymi z dostępem do światła dziennego i wyposażonymi w sprzęt AV najwyższej jakości. W Open Lobby Bar & Restaurant goście mogą skosztować różnorodnego menu oraz bogatej listy koktajli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.