Joanna Wiśniewska nowym PR & Project Managerem SOIT

0
805

W połowie marca Joanna Wiśniewska przejęła w Stowarzyszeniu Organizatorów Incentive Travel większość dotychczasowych obowiązków Head of Operations & PR Darii Rzadkiewicz.

Została bardzo ciepło przyjęta przez wszystkich członków stowarzyszenia. W SOIT będzie się zajmowała komunikacją, koordynacją projektów SOIT, współpracą z innymi organizacjami branżowymi, a także formalnościami i finansami stowarzyszenia.

Asia z turystyką jest związana od początku kariery zawodowej, a od kilku lat z sektorem MICE. Dzięki wieloletniej pracy w Departamencie Turystyki MSiT i Stołecznym Biurze Turystyki wyspecjalizowała się w obszarach prawa turystycznego, skomplikowanych mechanizmów rynku usług turystycznych, marketingu oraz współpracy międzyinstytucjonalnej. Organizując targi Meet The Bidder SMART FAIRS dogłębnie poznała specyfikę branży MICE, jej struktur i wyzwań. Łączy ludzi i inicjatywy. Za kluczową dla prawidłowego rozwoju rynku turystycznego uznaje skuteczną współpracę organizacji branżowych i administracji.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem i projektami, także międzynarodowymi. Prowadziła także gościnne zajęcia na swoim rodzimym Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.

Zawodowo także fotograf, pilot wycieczek i przewodnik po Warszawie, a prywatnie miłośniczka dalekich podróży z plecakiem, śpiewu, tańca i ekologicznego prowadzenia domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.