Joanna Wiśniewska nowym PR & Project Managerem SOIT

0
216

W połowie marca Joanna Wiśniewska przejęła w Stowarzyszeniu Organizatorów Incentive Travel większość dotychczasowych obowiązków Head of Operations & PR Darii Rzadkiewicz.

Została bardzo ciepło przyjęta przez wszystkich członków stowarzyszenia. W SOIT będzie się zajmowała komunikacją, koordynacją projektów SOIT, współpracą z innymi organizacjami branżowymi, a także formalnościami i finansami stowarzyszenia.

Asia z turystyką jest związana od początku kariery zawodowej, a od kilku lat z sektorem MICE. Dzięki wieloletniej pracy w Departamencie Turystyki MSiT i Stołecznym Biurze Turystyki wyspecjalizowała się w obszarach prawa turystycznego, skomplikowanych mechanizmów rynku usług turystycznych, marketingu oraz współpracy międzyinstytucjonalnej. Organizując targi Meet The Bidder SMART FAIRS dogłębnie poznała specyfikę branży MICE, jej struktur i wyzwań. Łączy ludzi i inicjatywy. Za kluczową dla prawidłowego rozwoju rynku turystycznego uznaje skuteczną współpracę organizacji branżowych i administracji.

Reklama

Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem i projektami, także międzynarodowymi. Prowadziła także gościnne zajęcia na swoim rodzimym Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.

Zawodowo także fotograf, pilot wycieczek i przewodnik po Warszawie, a prywatnie miłośniczka dalekich podróży z plecakiem, śpiewu, tańca i ekologicznego prowadzenia domu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.