Itaka rusza z nowymi propozycjami na kolejny sezon

0
1138
Biuro podróży Itaka rozpoczęło sprzedaż ofert wycieczkowych na lato 2019. Jeden z największych touroperatorów w Polsce przygotował 40 kierunków wczasowych do najpopularniejszych miejsc.

Na oficjalnej stronie internetowej Itaki pojawiły się już oferty sprzedażowe na przyszłoroczny sezon letni. W nowej ofercie znajdują się wyjazdy do takich krajów, jak najpopularniejsze od dłuższego czasu Grecja, Hiszpania, Egipt, Turcja, Portugalia, Czarnogóra, Bułgaria, Gruzja, Tunezja oraz Włochy. Nie brakuje również ciekawych wycieczek objazdowych po najpiękniejszych 55 krajach.

Zainaugurowana w piątek promocja na lato 2019 odbywa się pod hasłem „Marzenia w cenie spełnienia” i obejmuje 1000 ofert ze zniżkami do 40%, 1000 miejsc parkingowych za 1 zł, 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach, 10% zniżki na wybrane wycieczki lokalne oraz gratisowy pakiet trzech gwarancji. Ponadto wprowadzono nowość: gwarancję najniższej ceny aż do dnia wyjazdu. Dodatkowo klienci będą mogli skorzystać z gwarancji niezmienności ceny i bezkosztowej zmiany rezerwacji.

Itaka przygotowała również specjalne oferty dla uczestników Programu Lojalnościowego biura, jakimi są dwuprocentowe zniżki oraz podwójna liczba punktów za rezerwację. Ceny ofert wycieczkowych, jakie zaprezentował touroperator, zaczynają się już od 778 zł od osoby. Promocje będą trwać do 31 października br.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.