Irlandczyk pokieruje hotelem Bristol

0
1259

120 lat hotelu Bristol i zmiany u sterów. Aidan Dempsey został mianowany na nowego dyrektora generalnego warszawskiego hotelu.

Aidan Dempsey może wylegitymować się ponad 20 letnim doświadczeniem w branży hotelowej. Ukończył Shannon College of Hotel Management. Pracował dla takich hoteli jak Marriott, Four Seasons, Doyle Collection, The Westbury, The Shelbourne Autograph Collection czy Ritz-Carlton. Ostatnie lata spędził pracując w Dubaju dla kompleksu Courtyard by Marriott & Marriott Executive Apartments, gdzie pełnił funkcję dyrektora generalnego.

Bristol w tym roku obchodzi 120 lat działalności. Poza świętowaniem tego jubileuszu w planach jest remont lobby czy otwarcie nowego gin baru.

Aidan Dempsey, dyrektor generalny, Hotel Bristol, a Luxury Collection
„Związanie się z branżą hotelarską i turystyczną, a także praca z wieloma międzynarodowymi markami dały mi możliwość podróżowania po świecie i zdobycia ogromnej wiedzy w zakresie zrozumienia różnic kulturowych i podejścia do biznesu.

W każdym nowym miejscu koncentruję się na rozwoju swojego zespołu, dlatego uwielbiam pracować z ludźmi, którzy dążą do perfekcji w wymagającym środowisku. Ostatnie lata były okresem wielkich zmian w branży turystycznej, stawiającym przed nami ogromne wyzwania. Głęboko wierzę jednak, że akceptacja zmian generuje ducha przedsiębiorczości w zespole, co z kolei prowadzi do satysfakcjonujących wyników dla firmy, właścicieli i społeczności.

Patrząc z nadzieją w przyszłość, ogromnie cieszę się, że dołączam do zespołu Hotelu Bristol w tak ekscytującym czasie. Przed nami obchody 120.lecia hotelu, remont naszego wspaniałego lobby i wyczekiwane otwarcie nowego gin baru. Stoimy na straży tego imponującego dziedzictwa hotelowego i naszym obowiązkiem jest dbanie o tradycję, jednocześnie oferując naszym gościom niepowtarzalne, osobiste doświadczenie historii i luksusu.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.