Hotelarstwo i przyszłość spędzania wolnego czasu

0
1004

Jak będzie wyglądała przyszłość hotelarstwa i spędzania wolnego czasu? Każdy hotelarz chciałby poznać odpowiedź na to pytanie. Adam Antonijczuk z Hostea Consulting przedstawi najnowsze trendy i przykłady rozwiązań, które zaczynają zmieniać rynek hotelowy. Ciekawymi przykładami podzielą się również: Lidia Górecka z Górecka.pro, Grzegorz Jarzębski z Level 360 oraz Jan Mazurczak z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. A to wszystko już 8 grudnia podczas Hotel Meeting Poznań.

Pełny program konferencji i bilety: www.hotele.bsdpoland.pl

Adam Antonijczuk, to doświadczony konsultant, którego celem jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań dla branży hospitality, usprawniających efektywność i zyskowność prowadzenia biznesu hotelowego oraz projektów turystycznych. Pracuje nad własnymi, autorskim rozwiązaniami dla marketingu hotelowego oraz branży wellness&spa. Jako prelegent i wykładowca występował na ponad 20 seminariach, szkoleniach i konferencjach branżowych. Prowadził także wykłady na podyplomowych studiach z zakresu zarządzania obiektami hotelowymi.

Inspiruje się podróżami studyjnymi w różne rejony świata – zarówno w ramach prowadzonych projektów z Inwestorami hotelowymi jak również własnych poszukiwań. Odwiedził ponad 40 wiodących obiektów hotelowych na świecie /zamki, pałace, SPA środowiskowe, obiekty motywacyjne, obiekty medyczne, historyczne obiekty miejskie/ – spotykając się z ich właścicielami, architektami oraz managerami szukając inspiracji do nowych projektów oraz poznając tajniki ich sukcesu rynkowego.

Aby wziąć udział zarejestruj się przez stronę www.hotele.bsdpoland.plKupując wcześniej – płacisz mniej.

Po całodziennej konferencji odbędzie się coroczna impreza Hotelowe Xmas Party. To wyjątkowa okazja do integracji środowiska, zawierania nowych znajomości i wspólnej zabawy do białego rana przy doskonałej muzyce, jedzeniu i drinków, które serwowane będą w formule open bar.

Program i bilety są dostępne na www.hotele.bsdpoland.pl

Dla uczestników konferencji Hotel Andersia przygotował specjalne ceny na noclegi w dniach od 7 do 11 grudnia. Partnerem wydarzenia została Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, która przygotowała dla uczestników mnóstwo atrakcji, o których będziemy informowali w specjalnej publikacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.