Chopin Airport Development przejmie udziały od spółki deweloperskiej

0
350
Chopin Airport Development chce wykupić 100% udziałów w kapitale zakładowym Residence Management od Qualia Development. Wniosek jest aktualnie rozpatrywany przez prezesa UOKiK.

Spółka Residence Management świadczy usługi w obiektach Golden Tulip Gdańsk Residence (hotelarskie i gastronomiczne) oraz Golden Tulip Międzyzdroje Residence (gastronomia i krótkoterminowy wynajem pokoi w obiektach innych niż hotel)

Źródło: Residence Golden Tulip Miedzyzdroje Residence – 4 Star(s)

W ofercie Golden Tulip Gdańsk Residence znajduje się 195 pokoi oraz apartamentów, które zostały rozlokowane w dziesięciu przytulnych budynkach. Kompleks wyposażony jest w dwie nowoczesne sale konferencyjne, restaurację, a także centrum Wellness & Spa z dwoma basenami, saunami, jacuzzi oraz dwoma gabinetami odnowy biologicznej. Obiektem zarządza operator Qualia Hotel Management w oparciu o zasady międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group, która w swoim portfolio posiada takie marki, jak Golden Tulip, Royal Tulip oraz Tulip Inn.

To jednak nie jedyne duże zmiany w CAD. Od bieżącego miesiąca Dariusz Oleksiak (na zdjęciu z lewej), dotychczasowy dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel, związany z branżą od blisko 30 lat, sprawuje funkcję Dyrektora Operacyjnego w spółce Chopin Airport Development. Jego miejsce zajęła natomiast Adriana Biernatowicz-Jadczak, która do tej pory piastowała stanowisko Deputy General Managera. Nowym zastępcą został Jacek Szymanowicz – nowa twarz w CAD.

„Zmiany personalne w Chopin Airport Development, jak również w warszawskim hotelu Renaissance to kolejny krok w rozwoju naszej firmy. Zgodnie z polityką naszej spółki zaproponowaliśmy naszym doświadczonym dyrektorom, którzy dali się sprawdzić jako fachowcy o dużym poziomie kompetencji, możliwość dalszego rozwoju. Stawiamy na polskich menadżerów i budujemy silny zespół. Jestem przekonany, że wprowadzone zmiany przyczynią się do dalszego rozwoju spółki” – tłumaczy Gheorghe Marian Cristescu, prezes CAD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.