Chopin Airport Development przejmie udziały od spółki deweloperskiej

0
1281
Chopin Airport Development chce wykupić 100% udziałów w kapitale zakładowym Residence Management od Qualia Development. Wniosek jest aktualnie rozpatrywany przez prezesa UOKiK.

Spółka Residence Management świadczy usługi w obiektach Golden Tulip Gdańsk Residence (hotelarskie i gastronomiczne) oraz Golden Tulip Międzyzdroje Residence (gastronomia i krótkoterminowy wynajem pokoi w obiektach innych niż hotel)

Źródło: Residence Golden Tulip Miedzyzdroje Residence – 4 Star(s)

W ofercie Golden Tulip Gdańsk Residence znajduje się 195 pokoi oraz apartamentów, które zostały rozlokowane w dziesięciu przytulnych budynkach. Kompleks wyposażony jest w dwie nowoczesne sale konferencyjne, restaurację, a także centrum Wellness & Spa z dwoma basenami, saunami, jacuzzi oraz dwoma gabinetami odnowy biologicznej. Obiektem zarządza operator Qualia Hotel Management w oparciu o zasady międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group, która w swoim portfolio posiada takie marki, jak Golden Tulip, Royal Tulip oraz Tulip Inn.

To jednak nie jedyne duże zmiany w CAD. Od bieżącego miesiąca Dariusz Oleksiak (na zdjęciu z lewej), dotychczasowy dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel, związany z branżą od blisko 30 lat, sprawuje funkcję Dyrektora Operacyjnego w spółce Chopin Airport Development. Jego miejsce zajęła natomiast Adriana Biernatowicz-Jadczak, która do tej pory piastowała stanowisko Deputy General Managera. Nowym zastępcą został Jacek Szymanowicz – nowa twarz w CAD.

„Zmiany personalne w Chopin Airport Development, jak również w warszawskim hotelu Renaissance to kolejny krok w rozwoju naszej firmy. Zgodnie z polityką naszej spółki zaproponowaliśmy naszym doświadczonym dyrektorom, którzy dali się sprawdzić jako fachowcy o dużym poziomie kompetencji, możliwość dalszego rozwoju. Stawiamy na polskich menadżerów i budujemy silny zespół. Jestem przekonany, że wprowadzone zmiany przyczynią się do dalszego rozwoju spółki” – tłumaczy Gheorghe Marian Cristescu, prezes CAD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.