Hotel Meeting: Technologia vs. doświadczenia gości: Jak umiejętnie to połaczyć?

0
590
Fot.: Horeca Business Club

W erze cyfrowej, gdzie technologia zyskuje coraz większe znaczenie, branża hotelarska stoi przed wyzwaniem: jak połączyć postęp technologiczny z autentycznym doświadczeniem gościa? Jak wykorzystać nowoczesne rozwiązania, nie tracąc ludzkiego aspektu, który jest sercem hotelarstwa? Odpowiedzi na te pytania przyniesie nadchodzący panel dyskusyjny podczas konferencji Hotel Meeting.

📅 Data: 16 listopada 2023
📍 Miejsce: Airport Hotel Okęcie, Warszawa
🔗 Bilety i pełny program konferencji

Karol Weber, Inspektor Hotelowy oraz autor bloga Enjoyyourstay.pl, poprowadzi panel dyskusyjny na temat „Technologia a doświadczenia gości – jak to umiejętnie połączyć?”. Jego wiedza i praktyczne podejście dostarczą uczestnikom cennych wskazówek.

Do dyskusji dołączą eksperci branży hotelarskiej:

Michał Drzyżdżyk, prezes zarządu w Laris Hotel Group,

Arkadiusz Skobrosz, dyrektor generalny w Grano Hotels,

Norbert Zapart, Front Office Manager w Warsaw Marriott Hotel

Uczestnicy dowiedzą się, w jakich obszarach technologia może wesprzeć hotelarzy w budowaniu lepszych doświadczeń dla gości, a gdzie człowiek pozostaje niezastąpiony.

Ale to dopiero początek! Konferencja Hotel Meeting obfituje w atrakcje. Uczestnicy będą mieli okazję do udziału w warsztatach, debatach, poznania bogatej oferty wystawców. Gra Integracyjna z atrakcyjnymi nagrodami oraz Hotelowe Party z DJ’em, open barem i pysznym jedzeniem sprawią, że to wydarzenie zostanie na długo w pamięci.

Nie zwlekaj! Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i bądź na bieżąco z innowacjami w branży hotelarskiej.

📅 Data: 16 listopada 2023
📍 Miejsce: Airport Hotel Okęcie, Warszawa
🔗 Bilety i pełny program konferencji

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by być częścią przyszłości hotelarstwa. Do zobaczenia na konferencji Hotel Meeting!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.