Hotel Meeting: Poznaj bogaty program konferencji!

0
1401
Fot.: Kamil Gregier

Z wielką dumą prezentujemy program XIII edycji konferencji Hotel Meeting, zatytułowanej „Gościnność 2.0 – Człowiek i Technologia”. Program powstał we współpracy z Radą Programową składającą się z doświadczonych hotelarzy. Zapisy na konferencję wkrótce!

Termin konferencji: 16 listopada 2023
Miejsce: Airport Hotel Okęcie, Warszawa
Program wydarzenia: https://hotele.bsdpoland.pl
Zapisy: wkrótce!

Panele dyskusyjne

Konferencja skoncentruje się na kluczowych aspektach związanych z wpływem technologii na branżę hotelarską, z równoczesnym uwzględnieniem roli człowieka w tym szybko ewoluującym krajobrazie. Dyskusje podczas konferencji obejmują szeroki zakres tematów, od połączenia technologii z doświadczeniem gościa, przez zarządzanie w erze cyfrowej ewolucji, po strategie automatyzacji i wpływ technologii na efektywność pracy w hotelu.

Prezentacje

Dodatkowo, przed każdym panelem dyskusyjnym podczas konferencji odbędą się prezentacje wprowadzające w tematykę danego panelu. Będą to inspirujące wystąpienia, które wprowadzą uczestników w kontekst i zagadnienia poruszane w trakcie dyskusji.

Debaty i warsztaty

Podczas konferencji odbędą się także liczne debaty, w ramach których uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia praktycznej wiedzy na temat nowych trendów i technologii w branży. Te interaktywne sesje będą obejmować takie tematy jak elektromobilność, zarządzanie przychodami, systemy PMS i automatyzacja procesów hotelowych. Przygotowaliśmy również szereg warsztatów, które pozwolą uczestnikom na poznanie praktycznych zastosowań technologii w ich codziennej pracy.

Kto wystąpi?

Wśród panelistów dyskusji na konferencji Hotel Meeting znajdą się wybitni eksperci z branży hotelarskiej, takie jak Karol Weber – Inspektor Hotelowy, Beata Olszewska – Hi Hotel i Hotel Faros, Arkadiusz Skobrosz – Grano Hotels, Norbert Zapart – Warsaw Marriott Hotel, Kamil Czajkowski – Psycholog, Coach ICF, Trener Biznesu, Grzegorz Jarzębski – Level 360 Service, Magdalena Mucha – Hilton Gdańsk, Norbert Snopek – Agile Coach, Dorota Janczukowicz – Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka*****, Tomasz Rybaczek – Artis Loft, Saltic Resorts & Spa, Mateusz Lubojański – Focus Hotels, Anna Pestilenz – Hotel Szafir oraz Rafał Kincer – Royal Tulip Warsaw Apartments

Podczas debat na konferencji Hotel Meeting będziemy mieli okazję wysłuchać wielu wybitnych ekspertów z branży hotelarskiej. Wśród uczestników debat znajdą się takie osoby jak Jerzy Włodarczyk – Polish Hoteliers, Tomasz Kałuża – RevenueDlaHoteli.pl czy Lech Musiałek – Hotellion.

W czasie warsztatów na konferencji Hotel Meeting, będziemy mieli przyjemność spotkać się z doświadczonymi ekspertami, którzy poprowadzą sesje praktyczne. Kamil Czajkowski, psycholog i trener biznesu, podzieli się swoją wiedzą na temat zwinnych metodyk zarządzania w hotelarstwie. Sambor Mieruszewski, ekspert Instytutu Dewelopera, poprowadzi warsztat, na którym skupimy się na umiejętności budowania zapytań dla systemu ChatGPT. Będzie również możliwość skorzystania z wiedzy specjalistów w dziedzinie automatyzacji procesów szkoleniowych i automatyzacji zarządzania sprzedażą.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich paneli, warsztatów i sesji, które są częścią naszej konferencji, dostępne są na stronie https://hotele.bsdpoland.pl.

Zapisy na konferencję „Hotel Meeting, Gościnność 2.0 – Człowiek i technologia” ruszą już niebawem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.