Echo Investment podpisuje umowę z Sakana Sushi na wynajem lokalu

0
699
Fot.: Materiały prasowe Echo Investment

Sieć restauracji Sakana Sushi, która specjalizuje się w tradycyjnej japońskiej kuchni, otwiera swój siódmy lokal w Polsce. Restauracja będzie mieścić się w kompleksie Fuzja, który powstaje na terenie dawnej fabryki w centrum Łodzi i jest obecnie rewitalizowany przez firmę Echo Investment. Nowy lokal Sakana Sushi zajmie 143 metry kwadratowe i będzie oferował mieszankę klasycznych i nowoczesnych dań japońskich.

Menu Sakana Sushi zawiera nie tylko tradycyjne sushie, takie jak nigiri czy hosomaki, ale również nowoczesne interpretacje kuchni japońskiej, takie jak japońskie tapas, krewetkowe tacos i grillowane awokado. Oprócz nowej restauracji Sakana Sushi, kompleks Fuzja już teraz oferuje wiele różnorodnych konceptów gastronomicznych, takich jak Bakery, Deseo, Zdrowa Krowa czy Chinkalnia.

Fuzja to flagowy projekt inwestycyjny firmy Echo Investment, który powstaje na terenie dawnej fabryki tekstylnej Karola Scheiblera w centrum Łodzi. Na terenie 8-hektarowego kompleksu powstają przestrzenie kulturalne, rozrywkowe, gastronomiczne, handlowo-usługowe oraz mieszkalne, a także nowoczesne biurowce, miejski plac (Ogrody Anny) oraz zielone tereny. Kompleks składa się z 22 budynków, z czego 15 to obiekty historyczne.

Sakana Sushi to kolejna znana marka z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która nam zaufała i wybrała Fuzję jako miejsce lokalizacji swojego nowego lokalu. Sakana to też kolejny koncept gastronomiczny, który wprowadzamy na kulinarną mapę Łodzi. Od samego początku chcieliśmy by nasz kompleks wyróżniał się prawdziwą fuzją smaków, by nasza oferta gastronomiczna była urozmaicona i oferowała łodzianom koncepty, które do tej pory jeszcze nie zagościły w mieście. Cały czas poszerzamy kulinarną ofertę Fuzji, ale już teraz możemy powiedzieć, że różnorodność kuchni naszych najemców sprawi, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie – powiedział Marcin Szlufik, Senior Leasing Manager w firmie Echo Investment.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.