Menu, zamówienia, płatności, napiwki i opinie – wszystko za pomocą jednego kodu QR dzięki GlobalTips

0
1142
Fot.: Materiały prasowe GlobalTips

Wyobraź sobie: Zaczyna się weekend, a ty dotarłeś właśnie do swojej ulubionej restauracji czy pubu. Znalazłeś przytulny stolik, rozgaszczasz się, i czekasz na kelnera. Jak długo to zwykle trwa? 10, 15, 20 minut? Gdy kelner w końcu przychodzi, prosisz o menu (chyba że musiałeś je sam zdobyć), przeglądasz opcje i wybierasz, co chciałbyś zjeść i wypić. Następnie poświęcasz kolejne minuty, polując na kelnera, aby złożyć zamówienie. Potem przygotowywane jest twoje zamówienie, a kelner dostarcza jedzenie i napoje do twojego stolika. Po zakończeniu posiłku i przygotowaniu się do wyjścia, jeśli nie masz przy sobie gotówki, musisz wezwać kelnera, aby przyniósł Ci terminal POS (często jest to proces dwuetapowy, polegający na zawiadomieniu o zamiarze zapłaty), a potem kończysz transakcję. Wszystkie te czynności łącznie zabierają średnio 30 minut Twojego czasu. W godzinach szczytu, w tętniącym życiem piątkowy wieczór, może to się przedłużyć nawet do 45-60 minut!

A to biorąc pod uwagę jedynie czas, który tracisz osobiście. Wyobraź sobie straty biznesowe ponoszone z powodu wolnej obsługi stolików. A straty biznesowe przekładają się na mniejsze napiwki dla personelu. Koniec końców, wszyscy są stratni.

Jednak sytuacja może zmienić się na lepsze! Jak?

GlobalTips (https://global.tips/) uruchomiło bowiem rozszerzenie swojego produktu. To już nie tylko napiwki i recenzje. Teraz oferuje możliwość przeglądania menu lokalu, składania zamówienia i płacenia, a to wszystko bez konieczności wezwania kelnera.

Jedyne co musisz zrobić, to zeskanować kod QR na naklejce lub karcie GlobalTips.

Fot.: Materiały prasowe GlobalTips

Zostaniesz przekierowany na prostą stronę z menu, a także możliwością zostawienia napiwku i napisania recenzji:

Fot.: Materiały prasowe GlobalTips

Personel restauracji może zobaczyć wszystkie Twoje zamówienia w specjalnej aplikacji i szybko je przyjąć (restauracje, które już wprowadziły system GlobalTips, potrzebują średnio około 3 minut na potwierdzenie zamówienia).

Oszczędzaj swój czas i ciesz się wygodą z GlobalTips. Rewolucja w restauracyjnym doświadczeniu jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy zeskanować kod QR.

Dołącz do gastronomii przyszłości z GlobalTips! Ponieważ każda minuta się liczy.

Jeśli jesteś menedżerem restauracji, baru lub kawiarni i zainteresował Cię przedstawiony przez nas system QR Menu, Zamówienia, Napiwki oraz Opinie – skontaktuj się z naszym krajowym menedżerem pod numerem telefonu +48452936343 lub poprzez email: [email protected]

https://www.instagram.com/globaltipshq

https://www.facebook.com/GlobalTipsHQ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.