Hotel Meeting last minute!

0
1159

Nie, to nie jest informacja o ofercie last minute na zakup biletów, ale o tym, że to ostatnie chwile by kupić bilety na konferencję Hotel Meeting Kraków.

Pełny program wydarzenia na stronie Hotel Meeting
Bilety na konferencję na stronie REJESTRACJA

Rabaty
Najlepsze organizacje branżowe dysponują specjalnymi kodami rabatowymi dla swoich członków, które obniżają cenę zakupu biletów. Zapytaj zatem czy możesz z niego skorzystać.

Ilość sprzedanych biletów pozwala twierdzić, że będzie to bardzo duże wydarzenie, które zgromadzi hotelarzy z całej Polski. 80% uczestników potwierdziło swój udział także w Hotelowym Xmas Party. Zatem to jest ostatni moment na to, by osoby, które wahały się z decyzją na temat udziału w tym wydarzeniu, kupiły bilety i dołączyły do tego wyjątkowego spotkania.

W ramach wydarzenia odbędzie się pięć paneli dyskusyjnych, wystąpi 16 praktyków z branży, odbędzie się Hotelowe Xmas Party, ogłosimy wyniki akcji charytatywnej hotelarzy, doświadczysz pobytu w najnowszym hotelu AC Hotel by Marriott Kraków, poznasz mnóstwo nowych znajomych z branży.

Panel 1
Kultura organizacji – jak wpływa na reputację hotelu u gości, pracowników i pomniejsza ryzyko zmian kadrowych. Ten panel podczas konferencji Hotel Meeting w Krakowie poprowadzi Maciej Straus, a jego gośćmi będzie Anna Lewit, Krzysztof Kaliciński oraz Sylwia Perzyńska.

Panel 2
Koszty vs jakość – usługi premium tworzą koszty czy otwierają portfele? Dariusz Winnicki poprowadzi dyskusję na ten temat podczas podczas Hotel Meeting w Krakowie, a panelistami będą: Lidia Wiszniewska, Krzysztof Sowa oraz Beata Kowalczyk.

Panel 3
Guest experience – praktyczne przykłady, które przekładają się na przychody. Temat odmieniany w hotelarstwie przez wszystkie przypadki. Ten panel dyskusyjny podczas Hotel Meeting w Krakowie poprowadzi Sylwia Gilarska, a panelistami będą: Adrian Kołba, Wojciech Białecki oraz Klaudia Babiej.

Panel 4
Powtarzalność działań w budowaniu gościnności – czyli jak sprawić, aby hotel na co dzień trzymał jakość usług. Ten panel podczas konferencji Hotel Meeting w Krakowie poprowadzi Rafał Pasenik, a jego gośćmi będzie Agata Szparaga, Ewa Rogala oraz Marta Otrębska.

Panel 5
Panel Hyde Park – czyli wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy
To zupełna nowość na konferencji. Tym razem scena będzie pusta. Sześciu moderatorów usiądzie na sali wspólnie z uczestnikami konferencji i zaangażuje całą salę w dyskusję.

Konferencja zakończy się Hotelowym Xmas Party oraz akcją charytatywną, podczas której wesprzemy dwa krakowskie domy dziecka. Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie REJESTRACJA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.