Rośnie portfolio hoteli Mercure na Litwie

0
849
Fot.: Accor

Accor rozwija portfolio marek ekonomicznych w rejonie Bałtyku. Grupa podpisała właśnie umowę na nowy hotel Mercure w Kłajpedzie na Litwie. Obiekt przywita pierwszych gości już za miesiąc.

Dzięki podpisanej umowie z UAB Ramisis Pamarys, do portfolio hoteli grupy na Litwie, dołączy nowy obiekt działający pod marką Mercure. Hotel zaoferuje 74 komfortowe, nowoczesne i odnowione pokoje oraz restaurację z barem. Do dyspozycji gości znajdzie się także strefa relaksu i przestrzeń konferencyjna.

Fot.: Accor

Inwestorem nowego hotelu Mercure została spółka UAB Ramusis Pamarys. To drugie, po Mercure Ryga, partnerstwo Accor z firmą. Co więcej, partnerzy współpracują nad kolejnym projektem hotelowym w regionie, który wzbogaci wspólne doświadczenia i portfolio.

Inwestycja daje nam znakomitą okazję do poszerzenia portfolio Mercure na Litwie. Cieszymy się, że możemy wprowadzić tę wiodącą markę hotelarską do Kłajpedy. Nowy hotel charakteryzuje się doskonałą lokalizacją w samym sercu miasta. Malownicze otoczenie starówki i centrum sprawia, że jest to doskonały początek podróży w odkrywaniu litewskiej kultury i tradycji. Jesteśmy przekonani, że partnerstwo z UAB Ramisis Pamarys zaowocuje dalszym wspólnym rozwojem portfolio Accor w regionie – powiedziała Katarzyna Sławińska, Development Executive Manager, Accor Eastern Europe.

Wyznawana przez nas zasada jest prosta – witamy Cię z uśmiechem, śpisz w najwygodniejszym łóżku z miękką pościelą, i delektujesz się pysznymi lokalnymi smakołykami. To prawdziwa szczera gościnność. Niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo czy turystycznie, w naszych hotelach zadbamy o to, aby Twój pobyt był perfekcyjny – mówi Monika Levickyte, dyrektor Ramusis Pamarys.

Hotel Mercure Kłajpeda Center mieści się przy ulicy Sauliu 28, nieopodal samego serca Kłajpedy. Otwarcie hotelu planowane jest na październik 2021 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.