[Hotel Meeting] Cezary Sarnecki, Jarosław Podniesiński – Roczny budżet operacyjny bez tajemnic

0
1036

Skuteczne zarządzanie hotelem wymaga precyzyjnego planu finansowego na kolejny rok. Zrównoważony rozwój obiektu zależy nie tylko od zasobów kadrowych, kapitału rzeczowego i finansowego, technologii i przedsiębiorczości, ale także od dobrze opracowanego budżetu. Warsztaty pokażą hotelarzom, jak przygotować budżet zapewniający sukces ekonomiczny hotelu. Zapraszamy na warsztat IGHP w trakcie trwania jesiennej edycji konferencji Hotel Meeting.

Cezary Sarnecki

Partner w SECCO Hospitality Financial Management, wieloletni trener w różnych organizacjach szkoleniowych. Cezary Sarnecki jest związany z branżą hotelarską od ponad 13 lat. W czasie swojej pracy zawodowej pełnił m.in. stanowisko głównego księgowego i dyrektora finansowego w Hotelu Courtyard by Marriott oraz w Spółce Zarządzającej Port-Hotel, a także dyrektora generalnego i dyrektora finansowego w grupie Hotele DeSilva. Jest również Certyfikowanym Głównym Księgowym i członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, trenerem i konsultantem ds. USALI w renomowanej austriackiej firmie consultingowej Gransier & Associates.


Jarosław Podniesiński

Partner w SECCO Hospitality Financial Management, trener oraz konsultant ds. USALI w renomowanej austriackiej firmie consultingowej Gransier & Associates. Z branżą hotelarską związany od ponad 20 lat. W trakcie kariery zawodowej odpowiadał między innymi za kształtowanie polityki finansowo-księgowej w polskich i międzynarodowych sieciach hotelowych, przygotowywał procedury przed otwarciem obiektów hotelowych, wprowadzał procedury controllingu, a także pełnił stanowiska kontrolera finansowego, głównego księgowego oraz dyrektora finansowego. Posiada licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia biura rachunkowego.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 

Weronika Goworowska

Tel:+48 884 150 580

Email: [email protected]

ZOBACZ PEŁNY PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING 

Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.