Networking biznesowy w nowej normalności

0
842

Na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online jest dostępne kolejne szkolenie pt. „Networking biznesowy w nowej normalności”.

Szkolenie prowadzone przez Annę Górską, Doradcę Zarządu Symposium Cracoviense, Członka Zarządu ICCA, Wiceprezes Zarządu SKKP.

Celem kursu jest przekazanie podstaw, dotyczących networkingu biznesowego, czyli jak i gdzie efektywnie zdobywać nowe kontakty biznesowe i budować długotrwałe relacje. Podczas szkolenia przedstawiono główne korzyści z networkingu, na to warto zwrócić uwagę podczas konferencji organizowanych F2F i wirtualnych oraz grywalizację jako jeden ze sposobów na budowanie zaangażowania uczestników.

Coraz więcej przedsiębiorców uważa, że networking jest skutecznym narzędziem rozwijania firmy, ponieważ stwarza możliwość pozyskiwania nowych klientów, znalezienia partnerów biznesowych oraz zwolenników oferowanych produktów lub usług. Networking sprzyja przede wszystkim tworzeniu trwałych relacji zawodowych i stwarza okazje do znalezienia nowych możliwości zawodowych oraz brania udziału w interesujących projektach. Jak efektywnie tworzyć sieć kontaktów biznesowych? Weź udział w szkoleniu i sprawdź!

Szkolenie „Networking biznesowy w nowej normalności” jest jednym z 10, stanowiących cykl „Zarządzanie w branży MICE”, które wraz z materiałami dostępnymi na platformie edukacyjnej stanową kompendium wiedzy o branży MICE. Po każdym kursie, który składa się z części teoretycznej (nagrania) oraz praktycznej (warsztatu) otrzymuje się certyfikat ukończenia, a po pozytywnym zaliczeniu wszystkich 10, certyfikat Event Managera Akademii SKKP.

W celu wzięcia udziału w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online www.akademia.skkp.org.pl i po otrzymaniu linku do aktywacji, można brać udział w kursach w dowolnym, wybranym czasie przez okres 6 miesięcy od rejestracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.